Pro Practicas

Palma de mallorca

Opinie o Pro Practicas

(usunięte przez moderatora)- 2009-02-16 21:26:58 Słowa kojarzące się z Pro Practicas (szkoła prawdziwego życia, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0 Najbardziej podobało mi się w Pro Practicas: Najbardziej nie podobało mi się w Pro Practicas: omijać z daleka

propraktykant

Omijać z daleka

Mateusz

Zostaw opinię o Pro Practicas - Palma de mallorca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Practicas