Tarkon-Gradi Szczecin

Szczecin

Opinie o Tarkon-Gradi Szczecin

olek

Z tego co wiem, Tarkon-Gradi jest to hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków. W takich miejscach jak to, na pewno można liczyć na umowę o pracę i wszelkie benefity. Może jakieś zniżki na kosmetyki :D

bibi

Pan kierownik to najlepszy magazynier,który nigdy nie popełnia błędów,zawsze wie,wszystko najlepiej,a tak naprawdę to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niedouczony prostak,który umie się wyżywac na załodze i robić zebrania na których wytyka innym błędy o swoich nie wspominając. Otoczył się grupką zaufanych podlizuchów,którym daje trochę lepiej zarobić i żeby mieli oko na pozostałych magazynierów. Pora tego pana wymienić na właściwą osobę bo zarabia kupę kasy, a sam jest największym nierobem w Tarkonie.

gość

I tak jak mówisz ta hurtownia to wielka porażka jest tam pareę osób co powinni zarabiać dobre pieniądze.Ale w tej hurtowni to same wygi tylko siedzą . A mianowicie solidny pan kierownik jak to mówi sam nie jest odpowiedzialny za wydawanie towaru tylko ludzie którzy układają ten towar. A on sam jest pewny na 200% że bardzo dobrze układa towar i go wydaje. Ta hurtownia to gorzej niż (usunięte przez administratora) taka jest moja opinnia.

manius

na szczescie juz dluzszy czas tam nie pracuje, ale widze, ze "wierna gwardia" nadal czuwa

Ty baranie lepiej weź się do roboty a nie wypisujesz bzdury...

manius

kierownik to cham, nie potrafi zarzadzac kadra, jego kontakt z pracownikiem ogranicza sie do (usunięte przez administratora)za byle co, za jego pomylki i tak odpowiada pracownik. wyplaty... kolejna porazka, co miesiac zastanawiasz sie ile dostaniesz. za bledy fakturzystek tez odpowie magazynier. po magazynie latasz z kartka i zbierasz towar, zero technicznych pomocy. (usunięte przez administratora) czesc zalogi jest OK. omijac szerokim lukiem.

Zostaw opinię o Tarkon-Gradi Szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkon-Gradi Szczecin