Polonia Sp. z o.o. Przedstawicielstwo Generalne UNIQA TU S.A. w Katowicach

Toruń

Opinie o Polonia Sp. z o.o. Przedstawicielstwo Generalne UNIQA TU S.A. w Katowicach

jeden wielki syf, nikt nikogo nie szanuje nie liczą się z pracą człowieka, każdy patrzy tylko na siebie, bardzo nie przyjemnie się pracuje, nieprzyjemna atmosfera pracy, jeden drugiemu wbiłby "nóż w plecy"....

Zostaw opinię o Polonia Sp. z o.o. Przedstawicielstwo Generalne UNIQA TU S.A. w Katowicach - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonia Sp. z o.o. Przedstawicielstwo Generalne UNIQA TU S.A. w Katowicach