top classic

Zielonka

Opinie o top classic

Ja pracując w wielu firmach , nie spotkałam się tak wielką uprzejmością , jak w Top Classic ,zawsze gdy potrzebowałam wolny dzień , czy wyjść wcześniej z pracy , pracodawca nigdy nie miał nic przeciwko. Wszystkim tym co wydaje się ,że do pracy przychodzi się jedynie na plotki i wypłatę są w błędzie.

W żadnej firmie nie spotkałam się z takim terrorem i chamstwem .Matka właścicieli biega jak szalona po firmie i krzyczy na wszystkich nie przebierając przy tym w słowach teksty typu ,, zamknijcie mordy ,, są na porządku dziennym , człowiek czuje się jak chłop pańszczyźniany . No i w każdym kącie ktoś z rodzinnej firmy podsłuchuje :0 .Jedyne co jest ok. to wypłaty w terminie

@pracownik 24.03.2016 17:42

@pracownik 24.03.2016 17:42

Szukasz pracy?

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie top classic? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o top classic - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie top classic