Top Classic Kryńscy sp.j.

Zielonka

Top Classic Kryńscy sp.j.

Opinie o Top Classic Kryńscy sp.j.

W żadnej firmie nie spotkałam się z takim terrorem i chamstwem .Matka właścicieli biega jak szalona po firmie i krzyczy na wszystkich nie przebierając przy tym w słowach teksty typu ,, zamknijcie mordy ,, są na porządku dziennym , człowiek czuje się jak chłop pańszczyźniany . No i w każdym kącie ktoś z rodzinnej firmy podsłuchuje :0 .Jedyne co jest ok. to wypłaty w terminie

@pracownik 24.03.2016 17:42

Ja pracując w wielu firmach , nie spotkałam się tak wielką uprzejmością , jak w Top Classic ,zawsze gdy potrzebowałam wolny dzień , czy wyjść wcześniej z pracy , pracodawca nigdy nie miał nic przeciwko. Wszystkim tym co wydaje się ,że do pracy przychodzi się jedynie na plotki i wypłatę są w błędzie.

@pracownik 24.03.2016 17:42

expracownik
@Pracownik 06.02.2018 11:44

Chyba się właścicielowi komputer zaciął ;) tyle pozytywnych opinii o tej samej treści hahahahahaha Bardzo dziwne bo jak pracowałam kiedyś w tej firmie to dziewczyny bały się iść prosić o wolne i często wracały z płaczem taki opiernicz zebrały . Ale może przez tę parę lat poszliście po rozum do głowy

Remik

Top Classic ma opinie świetnego pracodawcy, i tak myślę, że z tego powodu nie piszecie bo jest dobrze?

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie top classic? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Top Classic Kryńscy sp.j. - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Classic Kryńscy sp.j.