Opinie o Clipper Logistics Group Ltd w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Clipper Logistics Group Ltd. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clipper Logistics Group Ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clipper Logistics Group Ltd w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Clipper Logistics Group Ltd?

Zibi Nowy wpis

Przestaliście bywać na tym forum o jest dobra praca czy może macie inny powód?

kamil Nowy wpis

Odradzam wszystkim Polakom pracę w Clipper w BOUGHTON koło NEWARK- Wlk.Brytania !!! Pomijam wszechobecne donosicielstwo i kompletną ociężałość umysłową połączoną z brakiem wiedzy zawodowej tzw.managementu !!! Zbieranina kadry z okolicznych wiosek ludzi bez kompletnego wykształcenia - prymitywy jakich mało-nawet w Polsce nigdy nie spotkałem się z takimi durniami jako kadra !!! Poza tym nieludzkie warunki pracy - brak klimatyzacji latem daje powyżej 30 stopni duchoty wewnątrz a zimą marne ogrzewanie daje tylko kilka stopni C na plus !!! Po zmianie przerw z trzech = 2x15 minut i 1x30 minut na dwie = 2x30 minut odstępy pomiędzy nimi to prawie 4 godziny - (usunięte przez administratora) !!! Unikajcie jak ognia tego bałaganu !!!

Tymon Nowy wpis

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Każdy sam wybiera i decyduje co chce robić.

Brałeś udział w rekrutacji do Clipper Logistics Group Ltd. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Putin

Napisze krótko omijac ten magazyn szerokim łukiem

Dariusz

@ZEBO, powiedz proszę co Twoim zdaniem mogłoby poprawić sytuację w firmie. Czy po za tymi przykrymi doświadczeniami widzisz jakieś pozytywne strony pracy w Clipper Logistics Group Ltd? Są oferowane dodatki pozapłacowe lub finansowe? Czy istnieje możliwość rozwoju?

Dariusz

@Asfalt, czy naprawdę nie widzisz żadnych plusów pracy w Clipper Logistics Group Ltd? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w tej firmie? @MARTUCHA, koniecznie daj znać jak wrażenia po rozmowie. Chętnie dowiemy się jak wyglądała.

ZEBO
@Dariusz

To prawda .warunki pracy tragedia ,zar z nieba na hali 40 stopni i zero klimy .Zima temperatura spadala do 0 stopni .osiem godzin na betonie i w takiej temperaturze to tragedia .zero odzewu na skargi pracownikow .tylko duzo i szybko jak roboty . NIE POLECAM

MARTUCHA

13.06 (środa) mam rozmowę na 10. Czy ktoś też pojawi się na rozmowie tego dnia?

Asfalt

Jestem liderem w tej firmie od kilku tygodni. Brak słów nawet nie wiem co tu napisać. Dwulicowosc i trzymanie palca w (usunięte przez administratora) shift lidera jest tam na pierwszym miejscu. Ja chyba tam nie pasuje bo nie potrafię donosic. Na szczęście moje dni są tam policzone. Nie wiem ten sposób chce coś osiągnąć. Zarobki fatalne szefostwo też. Jednym słowem nie ma tam czego szukać.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Clipper Logistics Group Ltd? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Minio

Atmosfera dobre tam nawet klimatyzacji nie ma

Minio

Jest jedna taka szift lidera stosuje mobbing wobec pracowników poniża ale nikt nie postawi się je bo boją się o pracę jak muwi się kadrom to się słyszy co oni mogom robakowo koło poznania

BYŁY pracownik.

Absolutnie nie polecam - pracowałem kilka lat napędzany nadzieją na poprawę warunków niestety nie było to celem kierownictwa. Bardzo nieprofesjonalny management zamieszany w jakieś szemrane interesy. O traktowaniu pracowników niższego szczebla nie wspomnę - nawet słabe polskie firmy mają znacznie lepsze podejście do pracownika. Jeśli chodzi o średni szczebel to również można mieć poważne zastrzeżenia. Firma dobra dla desperatów i imigracji bez ŻADNEGO doświadczenia (co będzie skrupulatnie wykorzystywane przez tzw. "team leaderów"). Progres polega bardziej na znajomościach i nepotyzmie. Firmę oceniam źle i poważnie radze trzymać się z daleka nawet jeśli nie macie żadnego doświadczenie bo nawet na tym poziomie znajdziecie coś lepszego. Nie wspominam wynagrodzenia bo nie ma czego.

WkurzonyPracownik

Pracuje tam od 4/5 tyg. lecz w Selby oraz od agencji Transline, Trenerzy są bardzo mili i wyrozumiali lecz administracja wyzsza czyli Menagerowie to buraki i wgl nie maja wyrozumiałości. Traktują człowieka jak robota czy to 1h pracy czy 12 musisz wyrabiać 42/h czyli skladac ubrań. Głowni Menagerowie wyrzuacają za byle gówno, że to niby angielski a to że normy nie wyrabia itp. A siedza tylko w biurach i nie widzą jak się człowiek stara, spieszy zeby wyrobic norme, a nie oszukujemy się cieżko jest złożyc suknie 2/3m w minute i jeszcze zaksiegowac ja w komputerze. Moją koleżance ostatnio podziękowali ponieważ niby nie zna angielskiego a zna go lepiej odemnie, miał niby menager przyjsc i to jej powiedziec a wysłał chlopa z agencji. Nie polecam nikomu tam pracowac. Nie bede sie wiecej rozpisywał opisze to krótko.! Jest tam wielki stres bo przychodza i ci mowia jak wyniki podaja ze musisz szybciej, psychicznie niszcza czlowieka, 2 sprawa podnosza normy, 3 sprawa traktuja ludzi jak roboty i 4 nie maja szaczubku do czlowieka ( mowie o wyzszej administracji) Co do zarobków i wypłat, Agencja pod która jestem daje 7.20 za dniowki i 9 z kawalkiem za nocki. Co do wyplaty to trafia co Piątek do mnie. Więcej informacji udziele na emalila: polaknom@wp.pl Pozdrawiam i Nie Polecam!

NICK

Nie polecam pracy w firmie w/w Unit 1, Boughton Industrial Estate, Boughton, Newark NG22 9LD .Tam co sie dzieje to jest masakra ludzie sa przestraszeni a najbardziej z agencji.Wykorzystują jak sie da ,kontrolują pracownika na kazdym kroku potrafią nawet sprawdzac jak dlugo pracownik byl w toalecie , nie wolno rozmawiac bo zaraz sie czepiają co chwile podwyższają normy a czlowiek jest tylko czlowiekiem wiele bym mogl napisac co oni wyprawiaja z pracownikami .Stres i nerwy gwarantowane sa w tej firmie

Słowa kojarzące się z Clipper Logistics Group Ltd (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili i życzliwi. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd: samodzielny tryb pracy Najbardziej nie podobało mi się w Clipper Logistics Group Ltd:nic

Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Group Ltd - Warszawa

Clipper Logistics Group Ltd
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Żernicka 22
    62-023 Warszawa