FARGO INTERNATIONAL

Kąty Wrocławskie

Opinie o FARGO INTERNATIONAL

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@oligoa czy Ty dalej pracujesz w FARGO INTERNATIONAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś istotne zmiany?

oligo
użytkownik zarejestrowany

myślę , że warto odezwać się do samej firmy w celu sprawdzenia czy kogoś czasem w najbliższej przyszłosci nie będą szukać

anka

czy warto tam pracowac? chodzi mi o prace w biurze.

AZZ

była pracownica - 2010-10-19 14:37:22 jeżeli chodzi o zarobki, nie są złe i można wywalczyć podwyżkę, pieniądze przychodzą na czas. nie zatrudniają ludzi jedynie na okres próbny, jeżeli sprawdzisz się w pracy, umowę masz przedłużoną. atmosfera raz lepsza, raz gorsza, pracują fajni ludzie. jest to praca stresowa, stąd czasami konflikty, ale gdzie ich nie ma? Widać same plusy w tej firmie? Skoro tak tam fajnie to dlaczego jesteś pod nickiem ,,była pracownica"?

była pracownica

obrazona

nie polecam tej firmy.tam kaza ludziom pracowac!!!to nie do przyjecia , wiecej nawet rozliczaja z wykonanej pracy !!! kto to widzial takie postepowanie , a ten szef to wszystkiego sie czepia upierdliwiec i kontroluje kazdego! no jak tak mozna!!!

qaza

ludzie napiszcie w koncu co to za praca, czy firma placi czy nie czy zatrudnia tylko na okres probny itp , jaki system pracy, warunki placowe itp

:-)

Wlasnie kochanek ,a dlaczego trzyma mieszkanie.....

XYZ

Ale idźcie się w sumie same przekonać, może w końcu zamkną ten burdel!!!!!!!!!!!

XYZ

Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100% , bo na własnej skórze się o tym przekonałam!!! Te co mu dają to tam pracują!!!!

szczera prawda

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że jesteś jedną z dwóch typów osobowości: pierwszy typ to ktoś kto ma silną osobowośc a jednoczesnie anielską cierpliwość i dużą odporność na upokorzenia,jednym słowem ascetka lub drugi typ to ktoś z haryzmą, lubiący ekstramalne wyzwania, lubiący intrygi i kłamsta, dla którego najwieszy cel to wyjscig szczurów(najlepszy typ Pana [usunięte przez moderatora]).. aha i jesli jesteś facetem - to nawet nie masz co startować - zatrudniają same kobiety, ponieważ lepiej się nimi manipuluję..

N.

Firma jak firma z zewnatrz nie różniąca się od żadnej innej, ale żeby poczuć specyfikę pracy wystarczy przepracować miesiąc i już się wie co jest grane.Atmosfera zgnita,szefostwo nie wie samo czego od swych pracowników chce,najlepiej jakby pracowały za psie pieniądze od rana do wieczora, a rodzina?życie pryw? mało ważne wg Pana [usunięte przez moderatora] liczy się jedynie Verkaufstatistik!

agentka

FBI albo CIA na przyklad, hehehehheeh

użytkownik zarejestrowany

fargo pracownicy - 2010-02-01 10:02:33 No tak mowia te co za kablowanie wyleciały, i nic nie dało latanie do biura i lizanie szefowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo i tak sie na was poznał, więc boli was serece że i tak poleclałyście na zbity pysk Firmy Fargo nie polecam nikomu, chory człowiek który jest ala szefem, słoma z butów wystaje a czuje się nie wiadomo kim, oszukuje kobiety i naciąga ich na kasę aż huczą całe Kąty na jego temat. Jednym słowem psychiatryk!!!! Straszna rotacja bo panu [usunięte przez moderatora] dużo rzeczy nie pasuje chce sie czuć najważniejszym, pani [usunięte przez moderatora] też nic nie brakuje! Mógłby się wziąść jakiś urząd za nich.

fargo pracownicy

XYZ

Naprawdę nie polecam nikomu pracy w tej firmie , głupie , zakłamane i zawistne baby , które kabluja cały czas szefowi na innych!!! Ogólnie kiepska atmosfera, serio nie da się wytrzymać!!!

unforgiven

Z pewnoscia nie zostales przyjety stad takie zale, ja pracuje i nie narzekam na fargo ani na Kadre

Zostaw opinię o FARGO INTERNATIONAL - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARGO INTERNATIONAL