FARGO INTERNATIONAL

Kąty Wrocławskie

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 38 ocen.

Opinie o FARGO INTERNATIONAL

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARGO INTERNATIONAL

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@oligoa czy Ty dalej pracujesz w FARGO INTERNATIONAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś istotne zmiany?

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

oligo
użytkownik zarejestrowany

myślę , że warto odezwać się do samej firmy w celu sprawdzenia czy kogoś czasem w najbliższej przyszłosci nie będą szukać

anka

czy warto tam pracowac? chodzi mi o prace w biurze.

AZZ

była pracownica - 2010-10-19 14:37:22 jeżeli chodzi o zarobki, nie są złe i można wywalczyć podwyżkę, pieniądze przychodzą na czas. nie zatrudniają ludzi jedynie na okres próbny, jeżeli sprawdzisz się w pracy, umowę masz przedłużoną. atmosfera raz lepsza, raz gorsza, pracują fajni ludzie. jest to praca stresowa, stąd czasami konflikty, ale gdzie ich nie ma? Widać same plusy w tej firmie? Skoro tak tam fajnie to dlaczego jesteś pod nickiem ,,była pracownica"?

była pracownica

jeżeli chodzi o zarobki, nie są złe i można wywalczyć podwyżkę, pieniądze przychodzą na czas. nie zatrudniają ludzi jedynie na okres próbny, jeżeli sprawdzisz się w pracy, umowę masz przedłużoną. atmosfera raz lepsza, raz gorsza, pracują fajni ludzie. jest to praca stresowa, stąd czasami konflikty, ale gdzie ich nie ma?

obrazona

nie polecam tej firmy.tam kaza ludziom pracowac!!!to nie do przyjecia , wiecej nawet rozliczaja z wykonanej pracy !!! kto to widzial takie postepowanie , a ten szef to wszystkiego sie czepia upierdliwiec i kontroluje kazdego! no jak tak mozna!!!

qaza

ludzie napiszcie w koncu co to za praca, czy firma placi czy nie czy zatrudnia tylko na okres probny itp , jaki system pracy, warunki placowe itp

:-)

Wlasnie kochanek ,a dlaczego trzyma mieszkanie.....

XYZ

Ale idźcie się w sumie same przekonać, może w końcu zamkną ten burdel!!!!!!!!!!!

XYZ

Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100% , bo na własnej skórze się o tym przekonałam!!! Te co mu dają to tam pracują!!!!

szczera prawda

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że jesteś jedną z dwóch typów osobowości: pierwszy typ to ktoś kto ma silną osobowośc a jednoczesnie anielską cierpliwość i dużą odporność na upokorzenia,jednym słowem ascetka lub drugi typ to ktoś z haryzmą, lubiący ekstramalne wyzwania, lubiący intrygi i kłamsta, dla którego najwieszy cel to wyjscig szczurów(najlepszy typ Pana [usunięte przez moderatora]).. aha i jesli jesteś facetem - to nawet nie masz co startować - zatrudniają same kobiety, ponieważ lepiej się nimi manipuluję..

N.

Firma jak firma z zewnatrz nie różniąca się od żadnej innej, ale żeby poczuć specyfikę pracy wystarczy przepracować miesiąc i już się wie co jest grane.Atmosfera zgnita,szefostwo nie wie samo czego od swych pracowników chce,najlepiej jakby pracowały za psie pieniądze od rana do wieczora, a rodzina?życie pryw? mało ważne wg Pana [usunięte przez moderatora] liczy się jedynie Verkaufstatistik!

agentka

FBI albo CIA na przyklad, hehehehheeh

anonim
użytkownik zarejestrowany

fargo pracownicy - 2010-02-01 10:02:33 No tak mowia te co za kablowanie wyleciały, i nic nie dało latanie do biura i lizanie szefowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo i tak sie na was poznał, więc boli was serece że i tak poleclałyście na zbity pysk Firmy Fargo nie polecam nikomu, chory człowiek który jest ala szefem, słoma z butów wystaje a czuje się nie wiadomo kim, oszukuje kobiety i naciąga ich na kasę aż huczą całe Kąty na jego temat. Jednym słowem psychiatryk!!!! Straszna rotacja bo panu [usunięte przez moderatora] dużo rzeczy nie pasuje chce sie czuć najważniejszym, pani [usunięte przez moderatora] też nic nie brakuje! Mógłby się wziąść jakiś urząd za nich.

fargo pracownicy

No tak mowia te co za kablowanie wyleciały, i nic nie dało latanie do biura i lizanie szefowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo i tak sie na was poznał, więc boli was serece że i tak poleclałyście na zbity pysk

XYZ

Naprawdę nie polecam nikomu pracy w tej firmie , głupie , zakłamane i zawistne baby , które kabluja cały czas szefowi na innych!!! Ogólnie kiepska atmosfera, serio nie da się wytrzymać!!!

unforgiven

Z pewnoscia nie zostales przyjety stad takie zale, ja pracuje i nie narzekam na fargo ani na Kadre

Zostaw opinię o FARGO INTERNATIONAL - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARGO INTERNATIONAL