Mostostal Kielce

Kielce

Opinie o Mostostal Kielce

Aneta

Na stronie Mostostal Kielce odnajdziecie kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Co osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć o charakterze pracy na tym stanowisku? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik? Pracodawca oferuje pakiet szkoleń lub dodatkowe benefity?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Bardzo dobra porządna firma pozdrawiamy prezesów Firma Remontowo-Budowlana MAXBUD RZESZÓW

Grzesiek 123

Witam serdecznie a co sądzicie na temat tego pracownika zwanym synkiem Mariana co pracuje na malarni?

Nie milczący głos większości
@Grzesiek 123 25.08.2017 04:09

Pracujecie wytrwale nadgodziny zostaną wam dane a premię zabrane.Obiecaja wszystko byle przyjść a po miesiącu witaj w rzeczywistości albo dowidzenia.

Aneta

@franko widzę, że niestety nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. Próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Masz jakieś dodatkowe informacje, którymi mógłbyś się podzielić?

franko

a jaka placa dla spawacza z doswiadczeniem,w 135,136,111, rtd utd itak dalej

Aneta

Śledzicie aktualne oferty pracy? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko: SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Zamierzacie aplikować?

taxijanek

witam , czemu tutaj tak cicho???????.a na nowej hali takie krzyki ktory wydaje jeden z ,,najlepszych,, hahaha brygadzistow ze na starej slychac,,,pozdrowienia

pimini

Witam serdecznie. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić. Zgadza się @solwik poszukiwani głównie specjaliści ds zarządzania oraz do ofertowania w zależności od branż

Jacek

Nie wiecie czy sa przyjecia w Mostostalu?

misio

,,MOSTOSTAL-MOJA MIŁOŚĆ

krys

pracowałem w mostostalu troche tam to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko tyrac za 1600 zł i chodzoc w sobote i niedziele nie polecam tam pracy

MIREK

witam! tak jest jak pisze xxx. praca na wysokości, na drabinie, rusztowanie jest jedno, spawaczy kilku. bchap wszystkiego wymaga, ale go nie ma tam gdzie potrzeba. jak ktoś spadnie to znajdą się rusztowania. zapraszamy panie michale częściej na hale!!! może te kartki damy brygadzistom, majstrom, ...

xxx

witam! czy ktoś wie jak ciężko jest na nockach? gdy temp dochodzi na hali do -9C. A potem powrót do domu i zasypianie za kółkiem. czy ktoś zastanowił się nad pracownikiem? chyba NIE!!!

olo

jasna sprawa Jurek masz racje nie ma to jak iść sobie do pracy na 3 zmiane i zamiast spać w nocy i odpoczywać jak normalny czlowiek to można się pomęczyć w robocie i stracić trochę zdrowia , no ale jak napisałeś "zdrowie jest najważniejsze" a ludzie są "na pewno " zadowoleni

janek

hej hej co jest Mostostalowcy??/ taka cisza tutaj ,czyzby juz wam tak dobrze bylo??? ze nic nikt nie pisze,,,czy moze wysraszyli was ,,prokuratorem,,hahahaha,,,,nie ma sie co bac tylko pisac prawde jak jest bez obrazania kogokolwiek ,,,ale chyba naprawde jest wam dobrze,skoro tak to tylko Wam pozazdroscić,,,,zrobili wam 3-zmiany,zarobki realne spadly,ale jak widac to Wam pasuje,,,tak trzymac,,,dyrekcja sie cieszy ,,kierownik osiągnął cel tzn.maksymalne oszczsdnosci i wszystko jest oki,,,,,,pozdrawiam

iksigrek

Najnizsza stawka w mostostalu na poczatek to ile zl za h na reke ? Sa premie ? Socjal? Cos ? Czy na poczatek to tylko najnixsza krajowa ?

dobry

Zależy od stażu na początek i tak pewnie dostaniesz najniższą stawke

iksigrek

Czy mógłby ktos podać w przybliżeniu na jakoe zarobki moge liczyc w mostostalu?

janek

i,,P.Ktosiek sie nagle uciszył,a tyle mial zapewne jeszcze do powiedzenia hahahaha, tacy to oto są netowi cwaniacy,mocni jak nikt ich nie widzi,a za zebraniu to geby nie wie jak otworzyc hahaha

nn

PANIE KTOSIU!!!! OD ZESZŁEGO ROKU FIRMA MOŻE WYSTĄPIĆ O NUMER KOMPUTERA, Z KTÓREGO JEST PISANA JAKAKOLWIEK OBRAŹLIWA WIADOMOŚĆ. WIĘC BARDZO SZYBKO MOŻNA USTALIĆ KTO PISZE. JEŚLI TE OSOBY POCZUJĄ SIĘ OBRAŻONE I POWIADOMIĄ KIEROWNIKA TO ZAPUKAJĄ DO CIEBIE!!! GRATULACJE INTELIGENCIE

janek

Popatrz na siebie,a przyjrzyj się uwaznie,to może zobaczysz kawałek miernoty,bo na nic wiecej nie wyglądasz,,,,i nie wyzywaj tutaj nikogo tylko jak masz coś do nich to powiedz im to wprost,,ale zapewne tego nie potrafisz chodzby dlatego że miernota z ciebie mocna w gebie tylko na necie

janek

No prawie masz racje ,,oprocz dodatkow szkodliwych.....ale bez ironii prosze ,idz do prywaciarza to ci nawali dodatkow ze hej,,,a tutaj praca jest ciężka to prawda, ale cóż doczakalismy takich czasów......oczywiscie ze zarobki powinny byc wieksze to nie ulega watpliwości,ale czy kiedys będą???to juz pytanie nie do nas ,,robolo''

xxx

Umowa o pracę a nie na zasadzie najniższa krajowa na papierze a reszta pod stołem, dodatki do urlopów, dodatki do II zmian, dodatki do III zmian, dodatki do warunków szkodliwych, wczasy pod gruszą, talony na święta dla pracowników. Wszystkie świadczenia socjalne które są możliwe.

nedza i rospacz

Szkoda słów na ta firme...

janek

,,poco'' to sie nogi nocą ,nieuku naucz sie pisac,i zabieraj glos,i nie wymądrzaj sie tutaj, bo takich nieukow jak ty tez utrzymujemy

nie podoba się??? to nikt Was na siłę nie trzyma, skoro macie wyższe aspiracje to poco tu tkwicie? Pytanie ile firm zatrudnia ludzi po podstawówkach i bez doświadczenia na umowę o pracę i szkoli, ale o tym się tutaj nie mówi!!!!

to jo

a wieta co,,majo dawac packi i taluny w nasym mostostalu,ło jakim zaduwolony ,juz mi sie che cegus dobrego kupic za te taluny,,,a pude se do nasego geesu i opije sie jak dzik hahaha

ktoś

witam wszystkich proszę o opinię jak się pracuje w mostostalu, jakie są zarobki, atmosfera godziny pracy i czy są w planach budowy zagraniczne?

ktoś

racja po co błażnić się językiem za granicą , lepiej tyrać po 250 godz.i prosić w sklepie żeby ''dali na zeszyt '' do dziesiątego

madry

widze ze duzo potrafisz pisac nie umiesz polskiego nie znasz czyli masz szanse zostac brygadzista znam wiekszych głąbi ktorzy robią tu kariere np.a,c,j.w. m.c.

swój

jakie się tam pieniądze zarabia jako fizyczny początkujący ?

a

soboty, niedziele i na tyg po 10h, mosotostal bedzie twoją rodziną, majster jak ojciec, kolega jak brat :P

p

oszczędności, cięcia w dodatkach, a zlot zorganizowali, pocichaczu żeby nikt nie wiedział, oczywiście stały skład, q z magazynu, z księgowości, a fizyczni do roboty, wszystkie soboty i niedziele

q z ksiegowości
@p 15.06.2014 19:45

zapraszam cię już dzisiaj na następny, zapłacisz pięć stówek, jak wszyscy uczestnicy i możesz jechać

b.dobra firma tylko pieniądze b.słabe

ktoś

a jeśli chodzi o ciebie kolego to do głupoty jeszcze ci troche brakuje (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś

A TY (usunięte przez administratora)TEZ JESTEŚ TAKI PRACOWITY CZY TYLKO TAK UDAJESZ A JESLI CHODZI O FIRME TO WLAŚNIE PRZEZ TAKICH JAK TY TAK SLABO PROSPERUJE

@ktoś 30.12.2013 18:43

głupi jestes tylko jeszcze o tym nie wiesz ,a z takimi sie nie dyskutuje,,,,,,,,,

janek

widzisz ?? zastanow sie co ty piszesz??,,pozdrawiasz wyzywasz?? co jeszcze napiszesz,,albo sie pozdrawia i na tym koniec,lub tylko wyzywa??marny ,maly ludziku ,tylko tyle potrafisz??...jesli chodzi o P.Piatka to tak jest troche narwany,ale gdyby wszyscy chodz w 80% byli tak pracowici jak on to mysle ze nasza firma byo wiele lepiej stala,a tak to jest garstka ktorzy naprawde chcą pracowac,a reszta to lenie pospolite takie jak ty miernoto

mis

Sluchajcie mostostalowcy. Nie wiem czy ktos z was pracuje w szwecji w miescie västerås. Ale jezeli tak to fajnie. Potrzebujecie ponocy. Podwyzki zarobkow szwedzkich na szwedzkich zarobkow to piszcie tu. Niczegi nie stracicie a tylko zyskac mozecie

tak jak piszesz , to taki jesteś , po prostu zwykła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle .

?

witam podobno sa u was we firmie przyjecia??ile zarobi tam monter???

gosc
@ 22.09.2013 12:34
witam podobno sa u was we firmie przyjecia??ile zarobi tam monter???

czesc ile chłopaki morzna na serio zarobic jako monte?

KTOŚ

Witam wszystkich mostostalowców niedługo panowie to za darmo będziecie pracować w tej dziadoskiej firmie gdzie zwykly robol musi wyrobić na biuro ktore stanowi polowe zatrudnienia pozdrawiam i życze powodzenia

?

[usunięte przez moderatora] powiedz mi gdzie się takie [usunięte przez moderatora] rodzą jak ty? Piszesz że mostostal mi życie uratował, [usunięte przez moderatora]. A mostostal to jedynie marnuje życie a nie ratuje [usunięte przez moderatora]

JA

O te zarobki t bunt powinien być dawno!!!!!!!! Za chwile będziesz [usunięte przez moderatora] za darmo i co powiesz dziecku????? Nie jedz dzisiaj bo tata [usunięte przez moderatora] firmę ratuje . GRATULACJE ZA MYŚLENIE !

Ja tam wiem co snu miał na myśli i dobrze pisze !!!!!!!

snu

Przez [usunięte przez moderatora] takich jak mowa powyżej których jest na każdej hali kilku, którzy po mimo non stop zmniejszających się wypłat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze więcej i szybciej i pokazują że można pracować wydajniej za mniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przez was [usunięte przez moderatora] mamy wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie długo dobierzemy wam się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będziecie pracować jak każdy!!!!!!!!

snu

Chłopaki dobrze wszyscy wiemy że mostostal bazuje na strachu, na ściemie że nie ma pracy, pieniędzy itp. A w tym momencie nie da rady wziąć nawet jednego dnia urlopu, a nawet proszą ludzi o nadgodziny za które nie płacą!!!!!!!!!! Ale jak możemy wyrwać jakieś profity od tych [usunięte przez moderatora] skoro na wzajem się nie szanujemy.

snu

Najgorsze jest to że ludzie nadal wierzą że będzie lepiej a "lepiej już było"tak mawia [usunięte przez moderatora]

KTOŚ

Witam wszystkich niewolników Mostostalu z tego co sie dzieje w firmie to dlugo już chyba nie pociagnie skoro zwalniają się już nawet dyrektorzy.Pozdrawiam

snu

A ogólnie panowie za te okruchu które spadają nam z pańskiego stołu zwanymi wypłatą to trzeba przed bramą zorganizować lincz i po kolei lać [usunięte przez moderatora]

snu

[usunięte przez moderatora] piszesz żeby ktoś się ujawnił, chyba tylko po to, żebyś mógł do [usunięte przez moderatora] się sprzedać a ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będzie kogoś ganiała? heheheh znam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] twoje zasady egzystencjii w pracy

snu

[usunięte przez moderatora] przeczytaj to co napisałeś i spróbuj jeszcze raz przekazać to co miałeś [usunięte przez moderatora] na myśli

Zostaw opinię o Mostostal Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Kielce