EXATEL

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

EXATEL
0 0 6 1

Opinie o EXATEL

Maja

@Brzask, dziękuję za Twoją odpowiedź. Mógłbyś napisać jeszcze coś na temat umowy - na jaką formę zatrudnienia można liczyć u tego pracodawcy? Czy w firmie można szybko awansować? Widziałam, że na swojej stronie internetowej firma pisze o praktykach i stażach dla studentów. Czy ktoś korzystał z takiej formy współpracy? Czy łatwo jest później zostać w EXATEL na dłużej?

Waldi

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Czy możecie dodać coś o atmosferze?

Maja

Pracujesz w EXATEL? Co możesz powiedzieć o pracy swojego działu? Jakie są największe plusy pracy? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Każda opinia może być pomocna dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Brzask
@Maja 24.05.2017 11:03

Pracuję w EXATEL. Firma sympatyczna, ludzie również. Trzeba dogadać się z przełożonym najlepiej na samym początku - wynagrodzenie, bo później naprawdę trzeba się postarać aby otrzymać podwyżkę. Mało stabilna pod kątem Zarządczym - Spółka Skarbu Państwa.

Maja

EXATEL na swojej stronie internetowej deklaruje, że gwarantuje każdemu swojemu pracownikowi możliwość rozwoju. Czy w firmie faktycznie funkcjonuje jakiś system szkoleń, z którego można korzystać? O jakich konkretnie szkoleniach możemy tu mówić?

kania

potwierdzam, ofert na stanowisko Specjalista – Inżynier Infrastruktury nadal jest aktualna w Warszawie - alwe chętnych nie będzie wielkiego tłumu bo niem klażdy ma opanowaną Administrację siecią LAN/WAN i/lub systemami Linux i Windows Server, wysokie wymagania

Zostaw opinię o EXATEL - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXATEL