EXATEL

Toruń

Opinie o EXATEL

Maja

EXATEL na swojej stronie internetowej deklaruje, że gwarantuje każdemu swojemu pracownikowi możliwość rozwoju. Czy w firmie faktycznie funkcjonuje jakiś system szkoleń, z którego można korzystać? O jakich konkretnie szkoleniach możemy tu mówić?

Maja

Pracujesz w EXATEL? Co możesz powiedzieć o pracy swojego działu? Jakie są największe plusy pracy? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Każda opinia może być pomocna dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

kania

potwierdzam, ofert na stanowisko Specjalista – Inżynier Infrastruktury nadal jest aktualna w Warszawie - alwe chętnych nie będzie wielkiego tłumu bo niem klażdy ma opanowaną Administrację siecią LAN/WAN i/lub systemami Linux i Windows Server, wysokie wymagania

Zostaw opinię o EXATEL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXATEL