Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

dobry

Jest to wierutne kłamstwo, to z tymi paletami. A tak wogóle to jest kompetentna kierowniczka tylko wy jstescie chłoporobotnikami z perelu co to sikali do mleka

serek z podlaski;-)

żeby pracować w mleczarni i tam przetrwać trzeba mieć odpowiednie podejśćie do tej pracy, czyli: "[usunięte przez moderatora] kłaść" na wszystko i niczym się nie przejmować, bo inaczej człowiek za długo by tam nie wytrzymał. Zresztą pracownicy zmieniają się tam bardzo szybko, ktoś z półroczny stażem to już weteran;-)

mleczarz

ja też pracowałem w łowickiej mleczarni i powiem że masz racje.Warunki w barakach, w których przebieraja sie niektórzy pracownicy sa okrrropne.

stroskany pracownik

Na wpisie OSM Łowicz ktoś napisał ,,że dosyć tych zaciasnych stringów'' - to jest prawda !!!. Musimy mieć HANDLOWEGO a nie chodzące porażki, inaczej ŁOWICZ BĘDZIE ODDZIAŁEM GRAJEWA lub Mlekovity. Ta Pani z Torunia nie ma ani kwalifikacji ani handlowego zęba.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Kierownictwo to totalne dno, tak jak mój poprzednik napisał nie da się z nikim dogadać. Jeżeli chodzi o produkcje to wszystko idzie na ilość a nie tak jak kiedyś na jakość. Radze unikać wieeelkim łukiem.

Anonim 2

A jak tam Zarząd, słyszłem że bałagan okropny?? Jeden z moich kumpli mówi że nie idzie się z nikim dogadać, a Prezesa tylko odsuwają od problemów. Biedny chłop o niczym nie wie.

Jędrula Karas

A ten handlowy to się sam posunął. Teraz ponoć bułki piecze. Pewnie dlatego,że się Prezes nie dopatrzył kogo trzeba było posunąć. Teraz jedzą razem chrupiące bułeczki z serem pleśniowym z łowickiej mleczarni.Hańba.

Jędrula Karas

Prezes to niewątpliwie jest facet cierpliwy i nad podziw nie wymagający. Kiedy na produkcji sera się wszystko wali, to on udaje , ze się nic nie dzieje.Napewno finansowo nie odczuwa tego kierowniczka/farbowany rudy lis/ Wtedy razem myślą kogo uderzyć po kieszeni no i pada na szare masy, którym się codziennie wmawia , ze na ich miejsce przyjdą następni/ na dwa dni/Ludzie cierpią na alergię z wielu powodów " pani kierowniczka" ale też z powodu unoszących się oparów plesni z ukrytego w dojrzewalni sera. Wszyscy o tym wiedzą, Tylko ponoć PREZES NIE WIE.A ci co wiedzą to nic z tym nie robią, bo tego dużo jest. I niewiadomo co z tym zrobić. Co jakiś czas warzą się losy kierowniczego personelu, ale dzień za dniem upływa a ta nadal się panoszy.Siedzi jak PSEUDOOZDOBA w Akwarium. Jak przystało na akwarium to powinny być WELONKI, a nie blond-ruda KITA Słyszę teraz ,że ona pracy szuka, pośpieszę z referencjami. Powodzenia. J.K.

taaak

nie widoczny

Macie racje. Wielka h.....nia. Omijać z daleka.

...

znam stamtąd parę osób co pracują jako przedstawiciele i raczej narzekają. Mówią że prezes nienormalny a kierownik nic nie umie załatwić. I tak jak pisał ktoś wcześniej że wymagania bóg wie jakie a płaca marniutka.

radd - 2009-04-19 14:21:24 pracuje tam jako przedstawiciel i powiem tak: PADAKA!!! szukam innej pracy i radze omijać tą firmę. wymagania spore a pieniądze jak w markecie. tzn ile ? bo słyszłem że to sztywna firma. Zobacz opinie OSM (bez kropek) Łowicz na tym samym serwisie. Słyszłem także że posuneli handlowego

radd

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz