Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

chcesz złożyć papiery!!!!! zastanów sie? trzeba mieć dobrą psyche być przygotowanym na wszystko dam ci dobrą rade trzymaj sie od tej firmy z daleka.

witam.Słuchajcie chciałabym złozyc papiery do tej firmy czy ktos mógłby powiedziec gdzie je złożyc i jakie papiery sa potrzebne i czy sa przyjecia. Z góry dziekuje.

zły

jest tam tak że ludzie pracują bardzo cięszko ale tylko ci fizycznie a operatorzy to siedzą i nic nie robią tylko ustawiają maszyny na 100% wydajności żeby dostać premie a zwykły pracownik to wszystko robi ręcznie i bardzo szybko i cieszko i jeszcze ma zabieraną premie za to że się nie wyrobił tak jest w mleczarni

anonimka

ludzie , piszecie i piszecie a nic z tym nie robicie !!! Dalej pozwalacie traktować się jak śmieci . Jak ktoś ma odwagę się odezwać to według was jest idiotą a góra zaraz pozbywa się takich ludzi . I gdzieś mają jego wykształcenie lub doświadczenie . Wiem coś na ten temat , sam w takiej sytuacji jestem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nie zdziwiony

Jak sie czyta takie teksty, od razu widac ze podyktowane sa zwykla zazdroscia. Trzeba sie bylo uczyc, to byloby sie teraz takim muflonem. Tacy jak my do konca zycia bedziemy zwyklymi robolami na magzynie i trzeba to wziac na klate, a nie innych gnoic bo maja wiecej w glowie i w ten sposob leczyc swoje kompleksy. Poki co zabierz sie lepiej za robote, bo przez takich jak ty reszta co uczciwie pracuje musi podwojnie[usunięte przez moderatora]

zdziwiony

kolego masz racje z tymi muflonami ale jedną[usunięte przez moderatora] nazwał bym jeszcze inaczej pustak jakiego świat nie widział jak zobaczysz [usunięte przez moderatora] to podejdz do niej i posłuchaj co ona wogóle gada zielonego pojęcia nie ma o [usunięte przez moderatora] gdzie sie takie ludzie rodzą

ciekawski

co tam ciekawego w firmie? jakieś nowe inwestycje?

mleczarski

W handlu te 2 muflony z Torunia wykończą FIRME

zzz

czegos konkretnego sie wlasnie dowiesz - w magazynie w toruniu jest [usunięte przez moderatora];-)

nikt

Czy ty w ogóle zrozumiałeś głąbie poprzednią wypowiedź? Tu ni chodzi o zwolnienie tylko o POGRZEB!!!! Czytaj ze zrozumieniu oszołomie!

xxx

kolego, nikt nie zwalnia "oddanych firmie ludzi", bo ci co siedza na wysokich stolkach bardzo dobrze wiedzą, ze na nich pracują ci z dolu i wlasnie im najbardziej zalezy na dobraniu sobie odpowiednich ludzi. no ale coz, zawsze tak bylo, ze to ci "oddani" firmie, nieroby i wszyscy ci, którym całe życie jest zle najbardziej krzyczą na forach. człowiek tu wchodzi, zeby dowiedziec sie czegos konkretnego, a czytac musi wywody oszołomów, którzy wyładowują tu swoje frustracje.

zbulwersowany anonim

Kolego. Pamietaj, że trzeba zawsze ogladać się za siebie. Ta firma, a właściwie niektórzy ludzie potrafią wykończyć człowieka, tak jak [usunięte przez moderatora]wykończyła naprawde oddanego czlowieka tej firmie ([usunięte przez moderatora]chyba jutro....) Przykre!!!!!!!!!!!!!!! Stosunki międzyludzkie pogrzebane, liczy się tylko [usunięte przez moderatora], a reszta to mięso armatnie,

zzz

anonim skoro siedzisz 15 lat to znaczy ze nie apelowales hehehe czy moze dostales dozywocie? nie moge jasniej bo to tajemnica pilnie strzezona - rzeczywistosc zweryfikuje Twoj poglad na prace tam ;-) i nie radze wierzyc w cokolwiek osobie ktora Cie rekrutowala :D

anonim - 2010-07-10 15:56:35 zzz - 2010-07-10 13:57:03 praca jest cudowna, bedziesz dumny ze mozesz pracowac w tak wznioslej i szacowanej firmie, bedziesz mial jak w niebie :] przy okazji wez ze soba poduszke i jakis kocyk bo moze byc tak ze nie bedziesz mial po co jechac do domu hehe zzz czy możesz jaśniej??? ja w tym fachu siedzÄ� od 15 lat i wiem co to magazyn i "magazyn"

kandydat Toruń

A jak tam praca magazyniera w Toruniu wygląda i ile dadzą zarobic na tym stanowisku??? Dajcie znac bo nie chcę spaśc z deszczu pod rynnę!!!

zzz

jak to w lowiczu, sami FACHOFCY hahaha ja sie ma zmienne IP to juz nie mozna dojsc kto pisal? ludzie jaki PGR konczyliscie? a pozatym mamy podobno wolnosc slowa i jesli nie na lamach gazet to na forum mozna swoja opinie wyrazic...i nic nikomu do tego...nawet jesli lowicz to DNO :]

anonimek - 2010-05-31 22:16:13 ech buraki,,, zabawa sie to sie dopiero zacznie i skonczą sie nudy jak osm zrobi dochodzenie i posprawdza wasze IP kompów ,,,, he, he, he!!!! kolego, kolezanko nie strasz - nie kazdy ma stale ip jak ty ;)

anonimek

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz