nelson catering

Wrocław

Opinie o nelson catering

Noname

Cóż mogę powiedzieć. Cała ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Płacą grosze, robi się od 12h do nawet 40h bez spania, szefowie ciągle niezadowoleni. Praca tam to istny koszmar. Wyzysk pracownika maksymalny. A co do jedzenia to w bigosie jest stara kiełbasa, jedzenie mrożone kilka razy. W skrócie to tyle. Trzymajcie się od niej z daleka.

KuBaLa

Podobnie jak koleżanka wyżej... polecam

Marek

Pracowałem tam z dziewczyna parę razy jak miałem wolna chwile na studiach i powiem ze było całkiem nieźle, wiadomo ze trochę trzeba było popracować ale atmosfera pracy świetna - młoda kadra, a w dodatku pyszne jedzenie można było sobie w przerwach wszamać :D

Zostaw opinię o nelson catering - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nelson catering