Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Poznań

Opinie o Zakład Ubezpieczeń Społecznych

zen

o pracy tutaj powiem jedno - najbogatsza firma w Polsce:)

Słowa kojarzące się z Zakład Ubezpieczeń Społecznych (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 br Najbardziej podobało mi się w Zakład Ubezpieczeń Społecznych: ? Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Ubezpieczeń Społecznych: brak poszanowania dla pracownika

Zostaw opinię o Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych