IAC Group Sp.z o.o.

Teresin

Opinie o IAC Group Sp.z o.o.

Jacek

Bardzo dobrze się pracuje koleżko, naprawdę świetnie

SUR II

To fakt , fajnie się pracowało gdyby nie jedna osoba. Zapewne wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Dziwię się , że nikt mu w mordę na koniec nie dał , bo zawsze tak zęby szczerzył.

SUR

Była bardzo dobra atmosfera, ale fabryka została zamknięta w kwietniu 2009. Produkcję przeniesiono do Szwecji, więc nie można było liczyć na podwyżki i rozwój .

Brak możliwości rozwoju, niskie zarobki,

Słowa kojarzące się z IAC Group Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra.

Zostaw opinię o IAC Group Sp.z o.o. - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IAC Group Sp.z o.o.