AOK Driver

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o AOK Driver

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AOK Driver

spacja

oczywiście, że można. a w autoszkołach dobrze płacą

instr kat b

nie polecam chyba że umierasz z głodu.....

anonimmmmm

Straszna szkoła jazdy, amatorka. Pracowałam tam, więc wiem. Właściciel, Pan [usunięte przez moderatora] to osoba skąpa i niedoświadczona jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu i traktowanie ludzi. Zarobki śmieszne, brak przerwy, praca po 10-11 h, brak ogrzewania, fatalne warunki biurowe. Gdy człowiek konczy tam pracę, odżywa i dopiero wtedy dowiaduje sie jak powinno wygladać życie. [usunięte przez moderatora]!! NIE POLECAM!!!

Kris76

Praca w AOK Driver to jedno wielkie nieporozumienie.Szef nie ma zielonego pojęcia o systemie szkolenia na prawo jazdy. Zarobki żałosne,podejscie do kursantow na niskim poziomie. Nie polecam!

zawiedziona

Zgadzam się. Pracę w AOK zaliczam do najgorszych a szefa do najmniej przyjemnych osób jakie w życiu spotkałam. Atmosfera w pracy tragiczna, zarobki śmieszne, brak przerwy...nigdy więcej!!!

andrzej

potwierdzam problemy z wypłatami coś jest nie tak....

anonim

witam nigdy wiecej pracy tam nie placa ...odradzam stanowczo

Zostaw opinię o AOK Driver - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AOK Driver