Budus

Łódź

Opinie o Budus

Bolo

Witam! Kurs jak kurs ale organizacja egzaminu dramat 70+ osób do egzaminu dwóch egzaminatorów. Egzamin umówiony na 8 rozpoczął się o 9:30 wychodząc jako jeden z ostatnich 21. Po prostu mogliby lepiej to ogarnąć i tyle w temacie korzystałem z usług innych ośrodków było zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję że moja opinia przyczyni się do podwyższenia komfortu zdawania egzaminu. Pozdrawiam

dren

cześćWam. @anonim czy Ty jeszcze odwiedzasz to forum ? bo od Twojego wpisu niestety nie można było liczyć to , że ktokowliek z pracowników Budusa się tutaj wypowie

Zostaw opinię o Budus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budus