stolarnia Otlewski

Osie

Opinie o stolarnia Otlewski

Edyta

@ktoś odradzasz firmę, ale podałeś krótką argumentację, która może nie przekonać użytkowników. Dlatego proszę napisz coś więcej na temat tych wad pracy w stolarni Otlewski, by na forum były merytoryczne wypowiedzi.

ijm

@ktoś no ale to mam rozumiec ze tutaj nadgodziny nie sa platne? bo wiem ze nie wszedzie takie sa jednak

ktoś

Kazdy kto tam chce pracować niech sie zastanowi 10 razy! w tej firmie, to jedynym plusem jest wypłata na czas. Minusów to jest więcej niż palców. nadgodziny to istna kpina, a popołudniówki w sobote to dopiero chora jazda. Nie poelcam.

( usunięte przez administratora )zwolnieniami,nie płaca za nadgodziny pracujemy za darmo.Mówią że za bramą na nasze miejsce jest 100 ludzi a nie ma nikogo nikt nie chce zatrudnic sie ( usunięte przez administratora )

Pracuję w tej firmie długo,i jedynym plusem jest to ze wypłata jest na czas,a poza tym same minusy! A najwiekszym chyba jest dyskryminacja kobiet tam pracujących.Panie pracuja na takich samych stanowiskach jak panowie a mają stawki w granicach 6,50 ,jak by tego było mało to mają mniejsze premie,i gdzie tu jest równouprawnienie,o którym tak ładnie pisze w zakładowym kodeksie,który wszyscy musieli podpisać,bez wyjątku. Pan Otlewski powinien się wstydzić i Ci jego pomocnicy też!!! Wstyd!

prezes

zarobki to jedno wielkie ruchanie w dupe. robisz w akordzie a zarabiasz 6/h plus 100 złotych na odczepnego. tak to wygląda. chciałoby się powiedzieć "jebac jebac nie ma robota nie ma pieniadza".

ruda

firma otlewski jest super pracuje tam dlugo atmosfera ok a pracownicy jeszcze lepsi

Open

Nie masz prawa nic powiedzieć ,, jak się nie podoba to droga wolna za bramą stoi dużo chętnych ,, Praca w tej firmie to koszmar tylko udają taką nowoczesną firmę w której liczy się pracownik , biedronka to złoto w porównaniu z tym !!!

Monitoring osób pracujących, brak podwyżek, potrzebny pracownik nadzorujący z karabinkiem.

Firma na średnim poziomie.Niskie zarobki

Zostaw opinię o stolarnia Otlewski - Osie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolarnia Otlewski