MEDIM Sp. z o.o.

Opinie o MEDIM Sp. z o.o.

XYZ

Poszukują PM w zakresie ortopedii, neurochirurgii, kardiochirurgii i anestezjologii. Jest na pracuj.pl. Opis stanowiska jak na przedstawiciela...

A

To jest stanowisko recepcjonistki. Górnolotny opis adresowania kopert, przyjmowania kuriera DHL i robienia kawy :). Osoba zrekrutowana dowie sie o tym po zatrudnieniu i to jest dopiero piękne zachowanie pracodawcy. (usunięte przez administratora)

karol

firma jest ok

KOLES

Masakra masakra i jeszcze raz masakra (płacą nie najgorzej), ale masakra i atmosfera masakra, NIE POLECAM pracowałem tam 2,5 roku masakra :)

KOLES

KOKOS

Oczywiście świeże pomysły muszą spotkać się z bezpośrednią aprobatą prezesowej. Nie ma praktycznie szans na własną kreatywność, wszystko pod (usunięte przez administratora) kontrolą a sprawiają wrażenie, że tak nie jest(usunięte przez administratora)

ABC

a ja powiem tak: wszędzie trzeba pracować, w Medimie nie ma miejsca na leniwców i krętaczy udawających , ze pracują a wyników brak, ale jak robisz swoje i jestes dobry to i dobrze zarobisz , bo jest wiele możliwosci. Ale trzeba sie rozwijać i zasuwać, więc jest to praca dla tych , ktorzy chca pracować i utozsamiają sie z firmą. Firma reprezentuje bardzo dobre marki . I pamietajmy : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

prosty

dobrze, że się zwolnił bo żaden z niego handlowiec. Nigdzie już nie będzie miał tak pobłażane jak w tej firmie.

pracujący

No nie dziwota, że TAKICH osób nie chce się mieć w zespole

KOZA

Zwolnił się następny handlowiec pracujący w Warszawie :)

Alicja Z.

Prawie wszystko co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej mija się w 60 % z prawdą. Firma wysokiego ryzyka.(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

*dokosza

pracy jest dużo, czasem bardzo dużo, ale zazwyczaj zdecydowanie za dużo. Oprócz roboty w terenie ( to akurat normalne) w godzinach pracy trzeba wrócić do domu i przygotować oferty ( normalne), a potem siedzieć do późnej nocy i pisać raporty ( bardzo dużo raportów), z których może 10% służy jakiemuś głębszemu celowi. Do tego dochodzi praca w weekendy podczas konferencji i warsztatów, a Medim obskakuje chyba wszystko w Polsce. Praca PH to często również instalacje, szkolenia ( normalne), ale i noszenie dużej ilości ciężkiego sprzętu. Kondycja się przydaje. Reasumując - polecam świeżakom, nie polecam doświadczonym. Z resztą nikt kto ma obycie w branży nie zatrudni się tutaj.

johnny

@Młynarz, rekort? Chyba miałeś na myśli rekord... Nie wiem czego sie spodziewacie, jesli firma nakłada spore koszta na wyszkolenie pracownika, to chyba ma prawo żądać ich zwrotów, jeśli ktoś od razu po szkoleniach sobie rezygnuje? zainwestowali i kasa jest wyrzucona w błoto. Takie praktyki, umowy lojalnościowe nie sa niczym dziwnym.

aag

@roddick. Co masz na myśli "wiele"? W okolicy z pracą jest jak jest, więc nie rozumiem tego zdania tak do końca.

pp

zarządzanie katastrofa, system motywacyjny nie istnieje, plany sprzedaży zaporowe, ogromna rotacja handlowców, brak wizji rozwoju dla młodych ludzi, to cała prawda o firmie. Nie polecam

ala

fajna firma

toja

a jednak to działa???????

gg

czy moze ktos napisać jakie płace brutto, narzedzia pracy, dodatki, ....w wielu firmach prywatnych jest prywata, jestem zaprawiona w takich klimatach, interesuja mnie konkrety... (usunięte przez administratora) napiszcie prosze o konkretach na stanowisku przedstawiciela w terenie

Patryk

i to właśnie zdziwiło mnie najbardziej, bo znając firmę z dawnych czasów - wyraziłem zainteresowanie pracą ... ... a potem się rozmyśliłem, dostałem lepszą propozycję ... ... nie dawali mi spokoju przez ponad miesiąc aż w końcu przestałem odbierać telefon ... a to taka dobra firma była ... może jeszcze będzie ;)

wlasnie kandyduje na Podlasie, uwazacie, ze zle robie? dlaczego? z kim mozna o tym pogadac? slyszalam o firmie sporo dobrego, ale to w terenie i u konkurencji, czyzby wewnatrz bylo inaczej ???

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIM Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w MEDIM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEDIM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MEDIM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEDIM Sp. z o.o.