Medim Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 251 ocen.

Opinie o Medim Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medim Sp. z o.o.

Weronika

@Oleńka co masz na myśli, mówiąc że obecnie jest jeszcze gorzej? Co jest przyczyną tak szybkich zmian? Czy Ty również opisujesz pracę jako przedstawiciel handlowy? Cenne też będą dodatkowe informacje od osób, które mogą opowiedzieć o pozostałych działach Medim Sp. z o.o.

Weronika

@Franek dość szczegółowo opisujesz pracę na tym stanowisku Przedstawiciela. Piszesz między innymi o długich godzinach pracy. Jednak jak widzę, nie pracujesz już w firmie. Czy ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć, czy warunki pracy dalej tak wyglądają, czy też może uległy od tego czasu zmianie?

Młynek, brawo za odwagę!
@Oleńka 11.09.2017 08:41
Jest jeszcze gorzej pracować będę jeszcze ok 2-4 m-cy. Firma dno

Ala

Alicja
@Oleńka 11.09.2017 08:41
Jest jeszcze gorzej pracować będę jeszcze ok 2-4 m-cy. Firma dno

Młynek, brawo za odwagę!

co robi marketing?

Pytanie - czym się zajmuje marketing w tej firmie? Czy można się tam czegoś nauczyć?

co robi marketing?
@Celina 31.07.2017 08:12
Jeżeli liczysz na kreatywność i możliwość nauki jak najdalej od Medim. Prezesowa jest guru i to jej nawet beznadziejne pomysły...

@Celina - A czy możesz powiedzieć jakie działania marketingowe prowadzą? czy jakieś w mediach (np prasa branżowa, portale medyczne) czy tylko bezpośredni marketing do lekarzy, szpitali itp? czy tam są brand managerowie? jakaś struktura?

Pan Olympus
@co robi marketing? 31.07.2017 18:07
@Celina - A czy możesz powiedzieć jakie działania marketingowe prowadzą? czy jakieś w mediach (np prasa branżowa, portale medyc...

ahhahah proszę nie zadawaj takich pytań ! brand managerów w ogóle nie ma. W Medimie jest jedna Pani od tak zwanego "marketingu" i zajmuje się kompletowanie list uczestników na jakieś śmieszne warsztaty, które zaś organizuje spółka karl storz marketing. Działania marketingowe hahahahahahahahhahah !!! Znam chłopaków tam pracujących, z niektórymi nawet kiedyś pracowałem za moich czasów Medimowych. Panowie tam pracujący chyba jeszcze nie dowiedzieli się, że pisma branżowe istnieją.....Tak naprawdę to nikt nie wie od czego marketing jest, bo na pewno nie od marketingu. Myślę, że sami Panowie nie do końca wiedzą co mają robić a klienci to już na pewno nie wiedzą, że istnieją. Wiem co mówię, bo teraz jestem po drugiej stronie barykady ;) Pozdrawiam !

Weronika

@Jasiu pytalski zastanawiasz się nad aplikowaniem na stanowisko Przedstawiciel Medyczny? Kto pomoże użytkownikowi @Jasiu pytalski dowiedzieć się więcej na temat pracy na tym stanowisku? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy?

Franek
@Jasiu pytalski 26.05.2017 15:09
Czas pokaze:) kto pyta ten nie bladzi

Stosunek przełożonych bardzo roszczeniowy, często bez zrozumienia. Benefitów brak - nie ma żadnych. Szkoleń nie ma żadnych. For Focus 2012-2013, podstawowa wersja (tylko manual klima, bez czujników, zestawu do gadani itp). GPS min 6 godzin w szpitalu łącznie (info od ludzi którzy tam pracuje) - przejazdy się nie liczą, oferty (często jedną ofertę robisz 2 godziny) robisz w domu, przetargi w domu, ustawianie demo w domu, odpisujesz na korespondencje całą w domu min 5 spotkań dziennie. Masz 12 dziedzin medycyny. Jesteś sam na regionie. Masz nawet weterynarie. Praca na około 12-14 godzin dziennie. Ja mam to szczęście, że już tam nie pracuje. Rób jak chcesz. Starałem się oprzeć na faktach.

wolny człowiek
@Jasiu pytalski 26.05.2017 15:09
Czas pokaze:) kto pyta ten nie bladzi

Urocze. Od dłuższego czasu jak widac bardzo podobne mniej lub bardziej konkretne informacje, a gość dalej pyta o to samo. To powiedz co chcesz przeczytać, skoro nie odpowiada Ci to co czytasz. Admin trochę poczyścił, ale nadal jest sporo informacji co jest na + a co na - i dlaczego. Przez ostani miesiąc nic się nie zmieniło. I przez następny też się nie zmieni.

Jasiu pytalski

Jak teraz wyglada sytuacja w firmie Medim? Jaki jest stosunek pracy przelozonych do przedst. medycznych ? Jakie sa zagwarantowa e benefity socialne dla przedst. ? Duzo jest szkolen ktora wdrazaja w firme? Jaka jest flota aut obecnie dla przedst medycznych? Jak wyglada system pracy ? Dziekuje za informacje

Weronika

@ooooooo, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie naprawdę takie sytuacje zdarzają się w Medim Sp. z o.o.?

ooooooo

Firma od 3 lat idzie na dno, atmosfera okropna można nazwać czasami mobingiem, zarobki średnio wyższe ....OGÓLNIE NIE POLECAM

Nick

A nie można pracować od razu dla Karl Storz? Kto tam jest szefem?

Gość
@Nick 18.03.2017 17:45
A nie można pracować od razu dla Karl Storz? Kto tam jest szefem?

Nie można, bo Storza w Polsce nie ma.

Weronika

@Baron, a jakieś plusy pracy?

oooooo

dyr Piotr.... chodzi znowu niedopity Alicja HR chyba powinnaś zareagować bo masz zawsze zatroskaną minę i nie wypytuj się na korytarzu na kawie o różne rzeczy tj. donosicielsctwo

ooooo

firma dno dno dno dno dno pracowałem 2 lata

Leszek

To co jest najlepsze, że na rozmowie pytają ludzi o dzieci i żonę, ogólnie o życie prywatne. W Mediie pracuje się po około 12-15 godzin dziennie. W weekendy też. Więc od razu chcą ludzi którzy nie będą się zasłaniać rodziną. Pracowałem to wiem. Znam dalej gościa co tam pracuje i naparza cały czas. Przez to, że masz wszystkie dziedziny czyli jakie 12-14, masz nierealne wymagania sprzedażowe w każdej dziedzinie i pracy co nie miara. Nie mam systemów wspomagających handlowców, więc każde demo to organizacja na jakiś tydzień czasu - wyzwanie logistyczne. Pracujesz również w niedziele taka by przygotować się do całego tygodnia. Ogólnie padaka. Kasa mniejsza niż w branży. Jak wdepniesz to masz problem. Szkolenia produktowe, które są podstawowe są płatne - chyba 4 tys na początek potem od 3-8 tys. Bez certyfikatów, tylko wiedza o produktach storz - umowa na dwa lata. Pracujesz za goła pensje. Niby masz kwartalne premie, ale nigdy Ci się tak nie złoży aby z fakturować się na milion w 3 miesiące -no chyba że ostatni kwartał. Klienci tylko pytają od paru lat kiedy będzie Storz Polska. Jest niby marketing, ale on robi swoje nie zależnie od sprzedaży więc to bezsensu.

Szeryf.

Nie jest wielką tajemnicą, że firma jest bardzo słaba i nie wytrzymuje konkurencji. Brak w niej wiedzy produktowej i to często elementarnej. Brak sprzętu demo, bądź jak jest to jest wiekowy i zdezelowany - aż wstyd klientom pokazywać/ Medim jest tylko i wyłącznie dystrybutorem Storz'a, który traktuje Medim jak zwykłego klienta. Medim to twór powstały na marce Stor'z. Bez Storz'a nie ma Medimu po prostu. Nic innego nie sprzedają oprócz jakiś tam środków w wolumenie wystarczającym na waciki. Samochody 4-5 letnie w goliźnie - focus. Telefony i kompy najtańsze. Socjalu żadnego nie ma (ale to akurat wartość dodana w firmach). Nikt za nic nie odpowiada. W centrali ludzie traktują handlowców jak zło konieczne. Nikt nikomu nie chce pomagać. Wiem, że firma ma problem z pozyskaniem kogokolwiek. Nikt nie chce tam iść, oprócz Pań z Biedronki, które po 10 latach siedzenia na kasie stwierdzają, że fajnie by było posprzedawać endoskopy. Jest źle, bardzo źle. Premii za sprzedaż z tego co wiem prawie w ogóle nie ma.

Weronika

@Wielki O. możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z Medim Sp. z o.o.?

Baron
@Weronika 02.03.2017 11:49
@Wielki O. możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z Medim Sp. z o.o.?

Chaos - każdy robi uniki, bo nie chce się narazić. Przychodzisz i na wstępie zamiast szkoleń - pilnujesz sali konferencyjnej, bo każdy ma w ( usunięte przez administratora ) plan szkolenia wstępnego i po prostu nie przychodzi. A pani Prezes ma info, że dostałeś warsztat, żeby iść do klientów i potem wymaga. Zatrudniają ludzi bez doświadczenia i nie potrafią dać podstaw, żeby iść to sprzedać. Nawet jak bardzo chcesz się sam nauczyć, to nie dasz rady ogarnąć 12 dziedzin. Zaraz po "szkoleniu" (miesiąc) zaczynają się pytania o projekty i sprzedaż :) i dociskanie, traktowanie jak niewolnika. Zero porządku i profesjonalizmu we wdrożeniu. Zero uporządkowania odpowiedzialności za wprowadzenie w obowiązki. Potem to samo, każdy z biura zlewa wszystko, co może go narazić na kontakt z Zarządem i wszystko, co dołoży mu roboty. Jak samemu się nie ogarniesz i nie masz bardzo mocnego kręgosłupa odpornego na obelgi i czekistowską kontrolę gps (od tego pewna grupa "zapracowanych" uprawnionych medimowców zaczyna dzień) - daję max rok. No chyba, ze bierzesz na przeczekanie i budujesz CV. Spychologia... chyba wynika z powyższego. Zawsze wszystkiemu winny jest ASM, chyba, że jest uroczą, infantylną blondynką... to wtedy może ma łatwiej. zatem, jeśli jesteś( usunięte przez administratora ) taką kobitą, to śmiało próbuj.

Wielki O.

Chaos, brak wiedzy, spychologia... słabizna generalnie. Nie idź jeżeli masz jakieś doświadczenie.

Były

Firma z przeokropną renomą w środowisku medycznym. Pani Prezes rozmawia z ludźmi z pozycji MEGA WYŻSZOŚCI poucza nawet w tematach o których nie ma zielonego pojęcia. ZAKŁAMANIE,DEZORGANIZACJA,CHAOS, DONOSICIELSTWO, UKŁADOWOŚĆ to bardzo krótka charakterystyka tej firmy

hehe

To super, że się tak dzieje@Maciek, ale wiesz może czy można u nich liczyć na jakieś benefity socjalne? W końcu atmosfera dobrze że dopisuje, ale zarobki są również ważne, więc ta kwestia jest dość istotna.

anonim

(usunięte przez administratora)

Giętki

Przeczytaj ze zrozumieniem to co zostało jasno napisane. Czy to straszenie? Kazdy ma wolną wolę w podejmowaniu decyzji i wyrabianiu sobie opinii, taki porządek na tym świecie :)

Giętki ;)

Jeśli ktoś chce zmierzyć sobie poziom odporności na poniewieranie i obrażanie, niechaj spróbuje pracy w Medim. Business review jest testem najlepszym z możliwych :) i szybko następuje, bo już po miesiącu od zatrudnienia kazdy tłumaczy sie ze swoich "projektów", smagany niewybrednymi komentarzami pani prezes. Mam cudne wspomnienia z Medimu, które pozwalają mi docenić mojego obecnego Pracodawcę. Z uśmiechem wspominam poziom intelektu i inteligencji emocjonalnej byłej szefowej... Bezcenne doświadczenia!

anonim

(usunięte przez administratora)

Mr Stryker

Wnioskuje, że pracujesz tam ? To proszę spójrz na wynik finansowy firmy (poziom sprzedaży), a potem powiedz czy nie ma kryzysu hahahah :D Oczywiście to wina tych nierobów handlowców! W końcu pewnie siedzisz za biureczkiem i picie kawy w kuchni tyle Ci zajmuje, że kryzysu "ni ma" - kawa jest.

Kaaaaaaaa

Bardzo przykro się to wszystko czyta. Szkoda , ze tak dobra firma przeżywa kolejny kryzys. Polecam trochę szacunku dla ludzie , którzy stworzyli tą firmę, dzięki którym macie lub mieliście przyjemność tam pracować. Życzę powodzenia

nick
@Kaaaaaaaa 21.07.2016 08:23
Bardzo przykro się to wszystko czyta. Szkoda , ze tak dobra firma przeżywa kolejny kryzys. Polecam trochę szacunku dla ludzi...

Z tą przyjemnością to raczej przesada, choć jeśli się chce i zamierza pracować to nauczyć można się dużo i to jest niewątpliwie na plus, bo Storz jest po prostu dobrą firmą o dużym portfolio. To że ktoś założył fmę i kogoś zatrudnił nie jest powodem do szacunku. Powodem do okazywania szacunku może być godne traktowanie pracowników. A akurat z tym to jest tam od paru lat kulawo. Chcesz być szanowany szanuj innych. Niby proste...

Franek
@Kaaaaaaaa 21.07.2016 08:23
Bardzo przykro się to wszystko czyta. Szkoda , ze tak dobra firma przeżywa kolejny kryzys. Polecam trochę szacunku dla ludzi...

Storz stworzył tę firmę - tzn jego marka i dawna jakość nic więcej.

Kaaaaaaaa

Bardzo przykro się to wszystko czyta. Szkoda , ze tak dobra firma przeżywa kolejny kryzys. Polecam trochę szacunku dla ludzie , którzy stworzyli tą firmę, dzięki którym macie lub mieliście przyjemność tam pracować. Życzę powodzenia

Do WW

Mondeo jeżdżą tylko Dyrektorzy !!!! Przedstawiciele ford focus kombi. 3-4 letnie auta, wersja goła (tylko manualna klima jest). 105 koni. Benzyna.

nick
@Do WW 07.07.2016 12:34
Mondeo jeżdżą tylko Dyrektorzy !!!! Przedstawiciele ford focus kombi. 3-4 letnie auta, wersja goła (tylko manualna klima jest)....

Mondeo jeżdżą dyr. i PM (a i to nie od początku), reszta surowe Focusy kombi benzyna 105 km

anonim

(usunięte przez administratora)

Fagas
@Ksiądz 11.07.2016 21:41
Miłe :)

Ciekawe co Ksiądz może o tym wiedzieć...

Rafał

Nie załapałaś się?

buu

Dlaczego Alicji nie ma na zdjęciu wśród topowych HRowców w nagłówku?

zapalony medimowiec

AAAA... Medim.... i wszystko jasne ;)

WW

Mondeo

xxx

A jaka jest flota samochodowa? Jakimi autami jeżdżą Przedstawiciele?

straznik prezesowej

Xa odpowiadam na pytanie - 6500 do 9000 zł brutto a prezesowa 45 000 do 200 000

BYŁY

tUItERAZ nie pomyliły mi się firmy chcę ostrzec ludzi i napisać prawdę. PH to skrót myślowy ja miałem stanowisko Menagera ale to to samo czepiasz się szczegółów. Jeżeli zaprzeczasz i jest Tobie tam super to pracuj. Atmosfera naprawdę jest bezcenna naliczyłem w przeciagu 3 lat dwie osoby, które zrezygnowały s tej super firmy po 3 dniach. Jak wyglądają szkolenia powinieneś wiedzieć najlepiej -JEST ICH BRAK (mówie o profesjonalnych a nie o bełkocie sflustrowanego kolegi)Celowo nie wymieniam nazwiska pana w muszce, ponieważ nie wypada, ale jest on wielką pomyłką ma pod sobą dużą ilość ludzi a beszta ich jak smarkaczy opowiadając brednie (najlepsze, że to INŻ ARCHITEKTURY). Może Tobie odpowiada wiecznie nie zadowolona i w pretensjach mina prezesowej mnie nie, ponieważ babka nie jest profesjonalna,nie wychowana a to że ma olbrzymie układy to wiem a nie napisze dlaczego. Jeżeli uważasz, że ODWRÓT ZNANYCH BRENDÓW Z FIRMY TO ROZWÓJ PASUJĄCY TOBIE TO OK. NP. ROBOT DA VINCI, LAICA,KARL STORTZ ENDOSCOPE MARKETING A TU CIĘ ZASKOCZĘ W PRZYGOTOWANIU SĄ INNE KTÓRE BEDĄ REZAYGNOWAĆ - SĄ TO WIODĄCE MARKI W MEDYCYNIE ONE SIĘ ZORIENTOWAŁY TY NIE SZKODA??? A FACET W RANDZE DYREKTORA TEN NAJBLIŻEJ GABINETU PREZESOWEJ ŻATKO KIEDY TRZEŻWIEJE, MOŻE TOBIE TO NIE PRZESZKADZA MOŻE PRACUJESZ W DZIALE PANA Z MUSZKĄ I NIGDY Z NIM NIE ROZMAWIAŁEŚ, ALE WSPÓPRACA MERYTORYCZNA I PRAKTYCZNA JEST STRASZNA. PISZĘ FAKTY MUWIĘ JAK JEST I BYŁO ZDECYDOWANIE WG.MOJEJ OPINI NIE POLECAM FIRMY A CIEBIE POZDRAWIAM. A SWOJĄ DROGA DUŻE PRAWDOPODOBIENSTWO , ŻE JESTEŚ BABECZKĄ Z HR LUM SAMĄ PREZES HI HI POZDRAWIAM STATEK TONĄCY

Tu.i.teraz

Były - "co ty wiesz o zabijaniu ...", niewiele ... Praca to nie przedszkole, a firma to nie przytułek. Ja tu płacę za priv 40 gr, zeta płaciłem w poprzedniej firmie, wiec zmienilem. A gps? Jest dzisiaj wszędzie, tutaj chociaż wpisali w regulamin korzystania z auta... Tutaj nie ma stanowiska dyr. handlowy ani pojęcia PH, Nie poje...ły ci się firmy? A ta muszka... Wiesz wszystko o konkurencji? To idź tam, tyle. Tutaj robią swoje, tyle. I nie pal, to jest zgubne.

BYŁY

Etapy rozmowy kwalifikacyjnej MEDIM. 1. Telefon z HR rozmowa ok 30 min (w moim przypadku) trzeba wstępnie podać ile się chce zarabiać, reszte pytań standard - rozmowa przyjemna :) 2. Etap II wizyta w firmie i rozmowa z prezesową i dyrektorem sprzedaży. Prezesowa znudzona, ale trzymająca fason - rozmowa merytoryczna, przyjemna ok 1 godziny 3. Telefon z info, że wygrałem.(po ok. 2 tygodniach) 4. Podpisanie umowy i tu się zaczyna (zwolniłem się już z poprzedniej pracy). umowa i zakres obowiązków trochę odbiega od ustaleń, samochód służbowy praktycznie tylko do użytku służbowego a miało być inaczej. koszt przejechania prywatnie 1 km ok 1,00 zł/km. Nie było mowy o GPS - ale to nie problem. PODPISAŁEM UMOWE - :) 5. Szkolenie ok. 2-3 dni prowadzone przez faceta, któremu się nic nie chce uważał chyba mnie za konkurencje. Wszyscy w firmie sprawiają wrażenie zastraszonych , cały czas szepty, ciche kłutnie aaaaaa najlepsze dyr handlowy nie jest zorientowany nawet w obszarze jaki ma poszczególny PH. Kolejnym zaskoczeniem jest (pajac w muszce) mówiący niespotykane rzeczy nna temat konkurencji i innych firm nie profesjonalne zachowanie. Wszyscy widzący prezesową osobiście przekształcają się w inne osoby niż są MASAKRA. Na spotkaniach dowiadywałem się rzeczy z którymi rozmawiałem na papierosie od prezesowej - daleko posunieta denuncjacja i kapownictwo. Nie polecam nawet wrogowi ciężko było wytłumaczyć gdy szukałem pracy atmoswerę w medimie a opinia jest straszna bo nawet firma pośrednicząca zapytała się co tam się dzieje bo jak jest rekrutacja na sprzęt medyczny to najwięcej ludzi jest z medim. NIE POLECAM

XYZ

Poszukują oczywiście anonimowo :) jako lider sprzedaży sprzętu medycznego

XYZ

Poszukują PM w zakresie ortopedii, neurochirurgii, kardiochirurgii i anestezjologii. Jest na pracuj.pl. Opis stanowiska jak na przedstawiciela...

PRACOWAŁAM OD 5 DO 7 LAT

ALICJA (HR) daj spokój nie wypisój proszę kto ma założyć firmę "imperium" .Sama chodzisz spięta czy warto tracić zdrowie? Zobacz miny ludzi, którzy zrezygnowali z normalnych przc zwabieni iluzją. A propos nie ma ogłoszeń, że medim szuka pracy bo są wystawiane anonimowo. Mineły czasy prosperity gdy kożystano z doradztwa personalnego. Gdy był problem z wypłatą prowizji za 3 m-ce dla doradztwa to oni zrezygnowali z usług Medim. Proszę nie zaczepiaj ludzi na kawie, korytarzu i nie pytaj jak zachowują się inni a potem chodzisz to pseudo pani charytatywnej prezes kapować. OPANUJ SIĘ

?

Facet pracujący prawie 20 lat z Wrocławia za sprzedaż robota da Vinci nie dostał ani złotówki. Doprowadzono do odebrania koncesji na sprzedaż robota. Imperium co ty piszesz baba jest w starych komunistycznych układach skompromitowana w normalnym środowisku biznesowym. Jej szwagierka ze śląska nie odpisuje na amaile (chyba nie opanowała) razem z bratem prezesowej tworzą to imperim na śląsku. Zadzwon uów się na spotkanie zadaj pytania techniczne a zostaniesz spuszczony na drzewo. Ja próbowałam wiele razy, ale jest tam tylko mobing mobing i kapusiostwo.

misternie

a dlaczego nikt nie napisze że są osoby które pracują 5-10-13-15-20-25 lat ? Jest to prywatna firma i prezes musi być prezesem a co wam nie pasuje w prezesowej, która dobrze reprezentuje firmę i udziela się społecznie. Jak wszyscy jestescie tacy mądrzy to dlaczego nie otworzycie firmy i nie stworzycie takiego imperium zatrudniającego prawie 100 osób. Być może brakuje więcej zrozumienia, być może jest to wina kiepskich doradców, albo tego że wiele osób tutej pisze ale do adresata nic nie powie - a wystarczy być szczerym. Pamiętajmy, że nigdzie nie jest idealnie i zawsze możemy isć tam gdzie pozornie jest lepiej lub otworzyć swoją firmę i użerać się z urzędami. Powodzenia!

A
@misternie 24.02.2016 22:13
a dlaczego nikt nie napisze że są osoby które pracują 5-10-13-15-20-25 lat ? Jest to prywatna firma i prezes musi być prezesem...

Niech te osoby pracujące lata same napiszą.... A pani prezes ma ludzi od użerania się. Nawet gdyby sama musiała, to nie usprawiedliwia jej zachowań. Ludzie w pracy chcą wykonywać swoje, nie zastanawiać się jaki kto ma humor danego dnia. Nigdzie nie jest idealnie i tak jak piszesz kazdy może odejść, więc stad taka rotacja jak w żadnej firmie. Zrozumienie huśtawek nastrojów i kaprysów, to niezłe wyzwanie. Tylko ja do pracy chodzę pracować na wypłatę i prowizję, nie leczyć cudze frustracje.

A
@misternie 24.02.2016 22:13
a dlaczego nikt nie napisze że są osoby które pracują 5-10-13-15-20-25 lat ? Jest to prywatna firma i prezes musi być prezesem...

Niech te osoby pracujące lata same napiszą.... A pani prezes ma ludzi od użerania się. Nawet gdyby sama musiała, to nie usprawiedliwia jej zachowań. Ludzie w pracy chcą wykonywać swoje, nie zastanawiać się jaki kto ma humor danego dnia. Nigdzie nie jest idealnie i tak jak piszesz kazdy może odejść, więc stad taka rotacja jak w żadnej firmie. Zrozumienie huśtawek nastrojów i kaprysów, to niezłe wyzwanie. Tylko ja do pracy chodzę pracować na wypłatę i prowizję, nie leczyć cudze frustracje.

Zenon

Pani prezes jest wielką szychą w BCC nawet wystepuje w tv wiadomosci z wczoraj (bełkot). Nigdy nie dotrzymuje słowa, ludzi traktuje z góry a zapomniała jak przyjechała ze śląska i kto jej pomagał w pseudo karierze ha ha ha. Firma padaka, atmosfera padaka pozdawiam. Pracowałem tam 2,5 roku

ABCD

W dwa ostatnie m-ce odeszło 5 osób. 3 przedstawicieli, recepcjonistka, produkt manager. Nikt z nich nie pracował dłużej niż rok. Ludzie z ciekawym doświadczeniem i możliwościami, wiec Odeszli, bo sami tak zdecydowali. To są tylko ostatnie 2 m-ce. Zero szkoleń, pomocy, a przede wszystkim szacunku do ludzi. Zarząd i hr traktuje ludzi jak bezmyślnych gówniarzy. Instruktaż w tydzień, idziesz sprzedawać i... Prezentować sprzęt alive na bloku. Sprzęt, którego nigdy wcześniej nie widziałeś :). Za miesiąc już chcą mieć wyniki. Donoszą wszyscy na wszystkich chyba. Masakra. Praca na przeczekanie dla tych, którzy nie maja innej alternatywy. Szkoda zdrowia, nerwów i poświęcenia wolnego czasu. Do tego nie są uczciwi w rozliczeniach. Każdy dobry head hunter odradza i ostrzega.

KO

Pracowałam w marketingu, gdy postawiłam się delikatnie prezesowej to skoczono mi do gardła, byłam w szoku zwolniłam się ponad rok temu. A na marginesie nie ma szkoleń, ale to żadnych szkoleń. Moja koleżanka, która była zatrudniona również w marketingu musiała i chyba nadal musi odstać swoje w recepcji SUPER FIRMA CO NIE DNO

A
@KO 14.02.2016 14:40
Pracowałam w marketingu, gdy postawiłam się delikatnie prezesowej to skoczono mi do gardła, byłam w szoku zwolniłam się ponad r...

To jest stanowisko recepcjonistki. Górnolotny opis adresowania kopert, przyjmowania kuriera DHL i robienia kawy :). Osoba zrekrutowana dowie sie o tym po zatrudnieniu i to jest dopiero piękne zachowanie pracodawcy. Zwabic, oszukać, nagonić do roboty. Do tego atmosfera gęsta jak błoto na mokradłach. Lepiej uważać co i do kogo mowić.

kokos

firma do d...y porozmawiajcie w środowisku a zobaczycie na 100%

karol

firma jest ok

Goguś

Niestety dziewczyna z HR studia zakończyła wg. mnie ok. 25 - 30 lat temu, nie jest przestraszona a WYRAFINOWANA,

Goguś

Tragiczna firma. Zadzwoń a zobaczysz jaka jest profesjonalna. Najlepsze są meetingi z prezesową i jej upitym dyrektorkiem ha ha ha a dziewczyna z hr przestraszona, ale ma prace życia nie ma daleko do pracy.

KOLES

Masakra masakra i jeszcze raz masakra (płacą nie najgorzej), ale masakra i atmosfera masakra, NIE POLECAM pracowałem tam 2,5 roku masakra :)

KOKOS

Oczywiście świeże pomysły muszą spotkać się z bezpośrednią aprobatą prezesowej. Nie ma praktycznie szans na własną kreatywność, wszystko pod chorą kontrolą a sprawiają wrażenie, że tak nie jest. Nawet jak chcesz zrobić wydruk w kolorze to musisz mieć akceptacje. Z tego co wiem zajmować się możesz również zamawianiem hoteli dla lekarzy itp spraw które robiła zwolniona rok temu (po 5 latach) recepcjonistka.

roro

Crazy w 100 % masz racje :) HR chodzi po firmie i wypytuje opinie jednych o drugich. Gdy zapytałem Dyr Handlowego po co powstaje Karl Stortz w Polsce odpowiedział mi w sposób rozbrajający, że to tylko marketing. A facet, który zajmował się robotem daVinci już tam pracuje i się śmieje. Decyzje do bani np. po kolesiowsku załatwiony "kontrakt" na fotel operacyjny - cena kosmos.Pracują na 40-60 % marży dodawanej do ceny producenta. BARDZO KIEPSKA ATMOSFERA ZADZWON I ZAPYTAJ O KONKRETY A PRZEKONASZ SIE O LANIU WODY, BRAKU KOMPETENCJI I PROFESJONALIZMU.

crazy

To co jest w Medimie, to każdy pracujący wie. Ci, którzy się tutaj wybierają, nich lepiej 5 razy pomyślą. Praca w stresie, ciągłe przesłuchania nazywane business review, brak szkoleń, narzędzi do pracy, wieczna spychologia i tumiwisizm tych, którzy pracują w biurze i magazynie. A p. dyrektor jak wyżej opisano. Potem sam loguje się jako ABC i odkręca. Ta firma, to przykład braku zarządzania i elastyczności, nie mówiąz o reagowaniu na zmiany rynku. Kolos na glinianych nogach.

ABC

a ja powiem tak: wszędzie trzeba pracować, w Medimie nie ma miejsca na leniwców i krętaczy udawających , ze pracują a wyników brak, ale jak robisz swoje i jestes dobry to i dobrze zarobisz , bo jest wiele możliwosci. Ale trzeba sie rozwijać i zasuwać, więc jest to praca dla tych , ktorzy chca pracować i utozsamiają sie z firmą. Firma reprezentuje bardzo dobre marki . I pamietajmy : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Koleś

W tamtym tygodniu Dyrektor Handlowy Pan P. nadawał się tylko do odwiedzenia izby wytrz....... i taka marionetka podejmuje decyzje.Ala to wszystko prawda hi hi jak długo jeszcze...

Zostaw opinię o Medim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medim Sp. z o.o.