P.B. ,,Budirem"

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 45 ocen.

Opinie o P.B. ,,Budirem"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. ,,Budirem"

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w P.B. ,,Budirem"? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

robota czy głópota

UWAGA POMYŚL ZACZYM SIE ZATRUDNISZ W TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMIE zatrudniaja spawaczy TYLKO NA UMOWE ZLECENIE o umowie o prace mozecie zapomniec A NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO że przed pracą drut spawalniiczy jest wazony TYLE DRUTU ILE WYSPAWACZ ZA TO MASZ PŁACONE idiotyzm NIE WIADOMO CZY SIĘ ŚMIAĆ CZY PŁAKAC debilizm do kwadratu

nie polecam

kicha

hhh

I jeszcze jedno. Już wiem dlaczego szukają w całej Polsce. I później powiedzą że nie ma ludzi. Szok.

hhh

Dzięki ludzie. Myślałem, że to poważna firma. Miałem po ogłoszeniach w prasie zadzwonić do nich. Ogłosili że dopłacą do zakwaterowania i szkolenia i super zarobki. Szukam dalej.

Zostaw opinię o P.B. ,,Budirem" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. ,,Budirem"