dacor

Wola Niemiecka

Opinie o dacor

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie brakuje ofert pracy @czaro, widzę, że na Twoje pytanie też nikt nie udzielił odpowiedzi. Czy ktoś z pracowników wchodzi jeszcze na forum i może się podzielić informacjami na temat działalności Dacoru?

czaro
użytkownik zarejestrowany

jak wyglądają u nich zarobki? Dajcie znać czy warto

Kimi
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli kogoś to interesuje to takie informacje powinny być zawarte w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jak ktoś dobrze poszuka to może uda mu się znaleźć taką informację online, chociaż nie mam pewności, że jest to w miarę na bieżąco aktualizowane. Rozumiem, że właściciele drugiej działalności nie założyli?

maciek
użytkownik zarejestrowany

no nie ma chyba żadnego oficjalnego oświadczeni w sprawie upadłości ogólnie? chyba, ze coś przeoczyłem i to dlatego. zalezy mi teraz na pracy bardzo i chciałbym się gdzieś załapać w barnzy, a z tym powiem Wam, że jest już coraz trudniej i zastanawiam się czy by nie zrobić jakiś dodatkowych kursów, zeby znaleźć prace.

dfhdtghnfghn

ZM Dacor- żalisz sie czy chwalisz????

vfjhgk.jhg.jh

takie sa interesy...

jghiugjh

jakie sumienie???? i kogo gryzie??? ja uwazam ze nikogo

CZYTAJĄC WSZYSTKIE WYPOWIEDZI WIDZĘ ŻE KOGOŚ SUMIENIE GRYZIE. I BARDZO DOBRZE!!!!!! KOCHAJMY SIĘ JAK BRACIA A LICZMY SIĘ JAK ŻYDZI.

i pozdrawiam ludzi ktorzy wypowiadaja sie pozytywnie na ten temat...

co do tego to DACOR jest najlepsza firma miesna na wschod takze takie glupoty o tym ze nie placi czy tam temu podobne sa idiotyczne i pisane przez (usunięte przez administratora) ktorzy zazdroszcza Darkowi tego co osiagna bo oni nigdy do tego nie dojdą zazdros zrzera co??? na przyszlosc jak ktos ma obrazac ta firme to niech sie podpisuje jak ma na to odwage lub nie zglosi sie do firmy i powie wprost. nie mam nerwow do takich bez mozgow i protakow...

mogles [usunięte przez admina] napisac to wczesniej! albo powiedziec wprost ale jak jestes tchórzemo to mozesz sobie wypisywac na forum [usunięte przez admina] nawet nie potrafi zalatwic sprawy po ludzku poprostu sie boi [usunięte przez admina]

admin przepraszam za te slownictwo ale ludzie to swinie i nie potrafia uszanowac pewnych spraw pozdr

zycze tobie zeby wymierzyl ci sprawiedliwosc pamietaj.

Zostaw opinię o dacor - Wola Niemiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dacor