TRW Automotive Czechy

Mladá boleslav

Opinie o TRW Automotive Czechy

co ja tutaj robie

witam wszystkich.trw stara boleslaw.serdecznie odradzam nic co pisza w ofertach pracy nie jest prawda.prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk i pokuty

Słowa kojarzące się z TRW Automotive Czechy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobrą, w ciągu miesiąca nauczyłam obsługiwać linię produkcyjną, Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pomocni, miła i przyjazna atmosfera mimo barier językowych... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TRW Automotive Czechy:profesjonalność, miła atmosfera, Najbardziej nie podobało mi się w TRW Automotive Czechy: długi dojazd do pracy z miejsca zamieszkania

Zostaw opinię o TRW Automotive Czechy - Mladá boleslav

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRW Automotive Czechy