Falcon Credit

Wrocław

Opinie o Falcon Credit

don son

gosciu nagina jak sie da, cisnie walki, od miesiaca mnie zwodzi ze musze co rusz papierki donosic, od zalozenia telefonu na abonament, przez zlozenie stalego zlecenia z mojego konta (przed podpisaniem umowy!) [tu zaznacze ze pierwszy przelew za rate (400+zl) powinien juz pojsc a ja dalej ani umowy ani kasy nie widzialem] po paski RMUA i tak od miesiaca, az za pare dni skonczy sie waznosc zaswiadczenia o zarobkach (1 m-c) i pewnie zazyczy sobie nowe zrobic i tak w kolo macieju... brak slow, pomijajac to ze kwota kaucji za wniosek juz do mnie nie wroci, ani kasy, ani umowy.

Zostaw opinię o Falcon Credit - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falcon Credit