Opinie o Kanes Food w Evesham

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kanes Food. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kanes Food o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanes Food w Evesham

Andre80

Możliwe sezon sie zaczyna applikuj przez internet

ela

Czy potrzebuja teraz do pracy na nocki?

Andre80

Zaloz kalosze I do emerytury. Najlatwiej jest pakowac czy ciac kapuste to leniwu robia co Ni chca podjac najmniejszego trudu aby cos zrobic ze swoim zyciem a nie upodlac sie w czepku gumofilcach I fartuchu jak wiesniak I powiedza ci zap...laj pseudo superwizorzy czy menadzerzy

Andre80

Byl taki co sie jaral tam I sie zajaral. A Na temat uwazam ze do Kanes Ida ludzie leniwi zalamani jeden po kansie sie juz zabil. Praca jest raczej robots gumiski fartuch skrzynka I caly mecyjal. Natomiast czlowiek pracowity to die uczy I zdobywa zawod nie jest latwe ale warto. Czy lepiej any ktos cie poganial w zimne jak wirsniaka po nocach myc chemie wdychac yo Praca marzen?

Andre80

Taki przypomina sobie płacą te 40 ale nie mozesz zbyt często to robić bo będziesz wzywany na rozmowe a jak mawsz na czas to ci nie przedłuża.Praca przy wodzie Chemii i zimnie to człowiek co chwile chory. A tak poza tym praca nie dla ambitnych myjesz dra sie na cieniem i z satysfakcja opiepszaja za znaleziony brud lub olej z łożysk.Chora fabryka a ludzie szczególnie Słowacy po..ni

PracowniK

muszą ci zapłacić dostajesz 40 funtów jak nie chodzisz do roboty przez 5 dni

Co ci po sicku jak do 5 ciu dni nic za niego nie placa

PracowniK

Pracuje w tej firmie od 2 miesięcy na nocki na myje maszyny godziny są stałe za taką robotę płacą o wiele za mało niska temperatura, niebezpieczna chemia procedury które zmieniają się niemalże każdego tygodnia kilka razy chemia miała styczność z moją skórą zależy od której po niektórych zostają nawet blizny transport jest płatny kupuje się na kantynie tokeny zaleta tej roboty to sicki jak źle się czujesz w innych pracach tego niema jak zwymiotujesz nie możesz iść do roboty przez 48h jest tam niewiele osób które pracują tam już wiele lat inni nie wytrzymują tygodnia i odchodzą radze się dobrze zastanowić płacą stawkę śmieszną za wykonywanie takiej roboty i wymagają coraz więcej nie dając nic w zamian

Andre80

Branżą spożywcza a głównie kannes foods ma dużą rotacje i ciagle potrzebuje do pracy. Co mogę napisać to ze jak ktoś chce zarobić w krotkim czasie to nocki w kanes foodssa gwarantowane godz dodatek nocny i nadgodziny overtime.

Andre80

Ja mam peace w Agencji w ktorej jest placony overtime i atmosfera jest fajna Ci Sami ludzie z Agencji I Sa tez Na kontrakcie przyjazni

Andre80

Bzdura nie mozesz otrzymac niz jest min 5.30 a Agencja nie bierze z twoich pieniedzy tylko firmy. Firma placi za elastycznego pracownika ze nie musi zapewniac pract I placic mimo braky pracy.

Bzdura

bimi

Jak pisałam agencje sobie odbijają prowizję, zamiast 6.50 na godzine masz 5, tak więc tracisz około 50 funtów tygodniowo. A propo wyjazdu jest opcja tylko droższa. Możesz jeszcze w Polsce wypełnić ankietę i czekać na telefon, a jak zadzwonią do ciebie to tylko wsiąść w samolot (za którego sporo zapłacisz na ostatnią chwile) i przyjechać, na początek jakieś hostel, albo uda ci się pokój szybko znaleźć jak będziesz mieć szczęście. A jeśli planujesz wyjazd to najlepiej zapisać się do grupy na fb którą podawałam i napisać że się pokoju poszukuje. Jak już się na miejscu będzie to można próbować sił nie tylko w kanes food ale i gdzie indziej. Oczywiście najlepiej było by mieć kogoś tutaj w Evesham albo w okolicach, ale to nie jest wyjście dla każdego.

bimi

Prace masz cały rok tylko nie masz stałej liczby godzin, a w ciągu roku zdarzyło mi się chyba tylko ze 3 razy skończyć przed 19 a to było głównie w okolicach świąt. Rekrutacja przez internet bo przez agencje pracy nie polecam bo wtedy oni dla siebie prowizje biorą i takich z agencji dość że rzadko zatrudniają w kanes food to jeszcze tylko na kilka dni w tygodniu nie na pełny etat. Jeśli o zakwaterowanie chodzi to bajka to to nie jest, ale tak to wygląda jak jest dużo chętnych do wynajmowania to w Evesham jest drogo. Prywatnie jak pokój wynajmujesz to zazwyczaj coś w okolicach 80-120 funtów tygodniowo w czym znajduje się czynsz i opłaty za gaz prąd itd. cena zależy od właściciela i od wielkości, czy jest to jedno czy dwu osobowy pokój. Przez agencje nie wynajmiesz dopóki pracy nie będziesz mieć więc nie ma się co nawet zastanawiać. Przez agencje głównie są mieszkania i domy, bardzo sporadycznie masz pokoje do wynajęcia przez nie. Jeśli szukasz tylko pokoju co na start jest wydaje mi się najlepsze i jeśli przyjeżdżasz tylko zarobić i chcesz oszczędzić jak najwięcej to na facebooku jest grupa "Flats & Houses to rent in Evesham" albo jak już będziesz na miejscu to w polskich sklepach jest wiele ogłoszeń.

bimi

Jeśli interesuje was sama rekrutacja to wszystko opisałam w raporcie wystarczy wejść w zakładke rozmowy kwalifikacyjne. Ja osobiście pracuje na backshifcie na nowej sałacie więc tylko na podstawie tego mogę się wypowiedzieć. Jak dla mnie w porządku praca ciężka nie jest. Jeśli o atmosfere chodzi to też zależy czy jest busy day czy wszystko idzie dobrze, bo jak się coś psuje to już supervisor nie ten i samo to psuje atmosfere. Słyszałam że na dayshifcie większa spina i że bardziej pilnują, że kontrole są, ale nie wiem nigdy nie byłam. I to prawda jeśli potrzeba ludzi to wysyłają na inne fabryki jeśli mamy nadmiar, a czasem nam dosyłają z innych jeśli potrzebujemy. Tak standardowo pracuje się 7-8h, czasem mniej a czasem więcej. Jeśli chodzi o nową sałatę to jest 4 supervisorów 3 polaków i jedna litwinka która zna polski więc jak nie zrozumiesz po angielsku zawsze może ci powiedzieć po polsku, ale przy menagerach zawsze mówią po angielsku i ty też musisz. Płaca standarda to 6.5, na kantynie jest tablica i co tydzień są ogłoszenia na inne stanmowiska na różnych fabrykach np. na qc, do kantyny, na line leadera, supervisora, starter trainera, engineera, na dispatch, wózki i wiele innych. Nie trzeba mieć wykształcenia oni sami szkolą, a na enginiera wysyłają nawet do colegu za który płacą. Jak przepracujesz 37h każdą nastepna masz liczona razy 1,5. Zazwyczaj w środy chodzi lista z overtimeami na sobote i niedziele(oczywiście na dayshift bo backshift pracuje pon-pt), a jak jest busy to pytają czy ktoś nie chce przyjść na 12, czasem są też overtimy na inną fabryke. Za zmianę dostajesz shift allowance 2.5 za zmiane czyli 12,5 na tydzień, za dzień holydaya nie ma tego, no i dodatek nocny jak się wyclockujesz po północy dostajesz 3,5. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie bo nie wiem czy napisałam wszystko czego potrzebujecie.

@bimi

dziekuje za twoj wpis ,jest bardzo pomocny.prosze napisz w jakiej temperaturze sie pracuje,i co to jest backshift.dziekuje

@74

backshift to zmiana od 14 do północy maksymalnie i pracuje się w 5 stopniach ponieważ w wyższej zaczynają się rozwijać zarazki

Andre80

Dodatek nocny wynika z prawa kto tego nie przestrzega łamie prawo. Ja pracowałem przez agencje i zawsze był.

gryt

polecacie prace w kanes food? prosze o opinie na formaldehyd3@wp.pl

stive

ale przynajmniej jest dodatek za nocki nie jak w innych firmach i overtime juz wiekszy po 37 anie jak gdzie indziej po 48 .tylko robota nieciekawa

Jajaja
@stive

Dodatek za nocki?? Dobre sobie... juz dawno go nie ma... od kiedy dodatek nocny zostal nam wliczony w stawke godzinowa. My starzy pracownicy wiemy ze byl. Ale nowi nie maja pojecia co to jest "dodatek nocny".

Andre80

Nie ma zadnych doplat do czegokolwiek ale pociesze cie jedzenie w stolowce jest tanie

ktos

nie dostanie nic

ziko

Szczerze powiem ze nie podobało mi się. Tak jak czytam posty to w stu procentach się z nimi zgadzam. Teraz mam pytanie do osoby która tam pracuje lub pracowała. Jak odzyskać pieniądze za urlop który sobie wypracowałem?? Czyli chyba jakieś 1,5 dnia za miesiąc pracy? O ile dobrze pamiętam. Bo te pieniądze chyba mi się należą? proszę o kontakt na maila dawidcyc2@interia.pl

the quick
@ziko

(usunięte przez administratora). Po prostu oni tam szukają frajerów. Najlepiej z nimi się z nimi nie pierdolić, a kto chce tam pracować dłużej to niech się lepiej zapisze do związku zawodowego, albo za każdym razem jak ma problem otworzy se morde, bo inaczej oleją i zadeptają cię tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanes Food - Evesham

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kanes Food?

Kandydaci do pracy w Kanes Food napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kanes Food