Mobi Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Mobi Sp. z o.o.

fre
użytkownik zarejestrowany

to prawda..szukaja teraz wlasnie specjalsity do spraw handlu i tutaj wymagana znajmosc jezyka czeskiego lub tez niemieckiego, praca jest na terenie Wroclawia

Estera

Pracowałam w tej firmie 10 lat temu i uwerzcie - ogłoszenia są cały czas... Jest duża rotacja ... Jak nie masz układów, albo nie donosisz- bardzo szybko odchodzisz, albo Cię wyrzucają..! I jest bez znaczenia czy znasz angielski, włoski, czy czeski...:) Kiedy podjełam pracę w innej firmie Wszyscy myśleli, ze jestem psychicznie chora, bo byłam taka zaszczuta i zastraszona- bałam się zjeść śniadanie i zrobić sobie herbatę...!

X_jacky

No to są jakieś jajca. Post na który odpowiadałem nagle się pojawił. Czyżby ktoś przemyślał, że usunięcie tego postu to przegięcie ?

lewelewelof

x_jacky nie wiem, na który post odpowiadałeś, ale tutaj znika wiele postów, zwłaszcza tych niekorzystnych, zresztą zgodnych z prawdą. Pozdro 600

X_jacky

Czemu zniknął post na który odpowiadałem ?

X_jacky

Mobi nie ma oddziału w Łodzi :) To stricte Wrocławska firma handlowa.

proper
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o pracę w Mobi to firma poszukuje obecnie do Łodzi nowych pracowników na stanowiska - -Specjalista ds. handlu ze znajomością języka czeskiego - Specjalista ds. handlu ze znajomością języka angielskiego + niemieckiego Także jeśli ktoś myślał , że umiejętności handlowe to wszystko czego potrzebuje to widzi jak bardzo się pomylił

Mirek

Pracowałem i gdybym mógł to pracowałbym dalej ! Polecam

Magda

Do mojego wyjazdu z Wrocławia pracowałam w tej firmie i było bardzo fajnie ! jak trzeba być nieszczęśliwym, żeby tak kłamać ! Polecam Magda

goc

Firma w której teraz pracuje z pewnych względów bardziej mi odpowiada. Ale nie przejmujcie się wpisami tych biednych, sfrustrowanych ludzi :) Pracowałam w Mobi i... bez przesady ! Fajni ludzie. Pozdrawiam

Erni

Pracowałem ponad 6 lat - generalnie nie polecam !!!!!!! Z perspektywy czasu żałuję, że tak długo!!!!!!! (usunięte przez admimistratora)

ana

Pracowałam ponad rok - generalnie polecam

jasiu smietana

tam jest rotacja handlowców jak w coca coli hehe

daj sobie spokój

kobiety z dziecmi to problem,bo trzeba czasami wziac wolne,zwolnienie urlop,a to z reguly jest jednym z powodow do zwolnienia,bo taki pracownik to zły pracownik.Oczywiscie pracuja tam osoby,ktore maja dzieci,ale to sa starzy wyjadacze tej firmy. Generalnie urlopy i zwolnienia sa bardzo niemile widziane. Jeśli chcesz w miare spokojną,stała pracę to daj sobie spokój.

tere fere kuku

miało być banalny przykład

nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.Pensja ok,ale atmosfera panująca w pracy jest okropna.Butność,ignorancja,arogancja i wieczne straszenie zwolnieniem.Prócz umiarkowanych zarobków firma nie ma nic do zaoferowania.Ponad to na rozmowie kwalifikacyjnej wypytują o rzeczy prywatne.Odszedłem sam.Znajomość języków obcych i wiedzę lepiej wykorzystać w innych miejscach pracy.

Erni

Ja w firmie Mobi przepracowałem niecały rok (11 miesięcy) i odszedłem sam. Zgadzam się z opinią przedmówców co do warunków pracy, braku szkoleń, układach i układzikach, ciężkiej sytuacji na rynku (rynek przeczesany, ceny wyższe od konkurencji). Ale prawdą jest też to, że tam się nauczyłem fachu handlowca, umiejętności pracowania pod presją czasu i stresu. Po mobi zaliczyłem kilka stanowisk handlowych i stres, atmosfera współzawodnictwa, wszechobecne ciśnienie i brak pewności czy jutro nie zostanie się zwolnionym z braku wyników to norma. Takie życie handlowca… Jeżeli ktoś nie potrafi tego zrozumieć, to najwyraźniej się nie nadaje na takie stanowisko. Jeżeli chodzi o zarobki, to różnie to bywało. Ja miałem szczęście, bo trafiłem na dziewiczy wtedy rynek (UK) i sprzedaż była, więc i kasa była dobra (3 z przodu netto po 3 ms pracy). Duży minus to stała pensja bez prowizji, dla każdego handlowca z krwi i kości to mega demotywujące i w moim przypadku jeden z powodów odejścia. Umiejętność sprzedaży (usunięte przez administratora)(chodzi mi o dział tworzyw sztucznych i handel recyklatami) tez był bardzo ciekawym wyzwaniem. Pozdrawiam

ciekawy

a czemu?

misia

nie polecam (usunięte przez administratora)

xxxxx

Witam; Ja również pracowałem w tej firmie i nieźle mnie rozbawiłaś jagn swoim wpisem...:))) Rozwinąć, to się może w tobie choroba zwana "nerwicą"...:) a jeśli chodzi o szkolenia, to nie pamiętam, aby ktoś poza księgowymi chodził na szkolenia....:)

mono

Nie, w obecnej firmie pracuje dopiero od niecalych dwoch miesiecy. Nawet majac przed soba perspektywe bezrobocia wolalam nie podejmowac pracy w Mobi.

mono

Zaproponowałam na rozmowie o prace 2000 tys. i taka miała być moja pensja. Dla porównania w firmie, w której teraz pracuję dostaję 2500 na rękę.

mono

Pracowałam tam zaledwie trzy dni, czwartego zrezygnowałam... Dyrektorom w ogóle nie zależy na pracy w dobrej atmosferze, mobilizują do rywalizacji. Trzy dni wystarczyły mi,aby się przekonać,że negatywne opinie tutejszych forumowiczów nie mijają się z prawdą. Niestety sytuacja na rynku pracy jest tak beznadziejna,że wiele osób łapie się każdej, zwłaszcza względnie dobrze płatnej pracy... Kilka osób z mojego najbliższego otoczenia zdecydowało się podjąć pracy w MOBI. Teraz gorzko wspominają okres współpracy z tą firmą.

Były pracwonikMOBI

Widzę że rozpocząłem wojnę po krótkim wpisie na temat pracy w MOBI:) (chodzi o wpis "Były pracwonik MOBI - 2012-12-06 23:59:30") 1. Więcej przeciwników niz zwolenników bo żadnemu prawdziwemu byłemu pracownikowi (staż min 3 lata) nie przyszło by na myśl oczerniać firmę, której tak wiele zawdzięczają. Domyślam się, że piszą to więc Panowie i Panie, które poczuły/li się urażone gdy zostały zwolnione z powodu braku kompetencji. 2. Powyższy Pan dostał podwyżkę 100zł bo na więcej nie zasługiwał - podwyżka zawsze zależy od zaangażownia, pracy i wykształcenia pracownika. Jeśli ten Pan nie miał żadnej z tych cech a jedynie trochę szczęscia jak sam pisze i potrafił od czasu do czasu coś sprzedać a deklarował że "da z siebie wszystko" to 100zł wystarczyło. 3. Z tego co pamiętam to 95% pracowników ma wyższe wykształcenie są to ekonomiści, filolodzy i inżynierowie, którzy odnaleźli się w sprzedaży poważnych produktów. Nawet na magazynie Panowie władają kilkoma językami. NIE ODSTRASZAJCIE SIĘ TYMI WPISAMI I SAMI SPRÓBUJCIE SWOICH SIŁ. zawsze mozecie zrezygnować a zapewniam, że nie będziecie żałować. Pozdrawiam

SIM

Tak sobie czytam i czytam... Wiesz co dziewczyno, daj sobie spokoj z odpisywaniem na zaczepki " byłego , polecającego ..." . Ja też jestem były i z tego co pamiętam, to tajemnice kadrowew tej firmie były bardzo pilnie strzeżone... wiec dziwię się, że ten Pan ma takie informacje.....!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Mmmmmm

xxx - 2012-12-09 18:06:58 Mam - 2012-12-09 13:43:30 qqqq - 2012-12-07 12:06:42 Nie wiem dlaczego, ale kiedy czytałem poprzedni wpis miałem wrażenie, że pisze to informatyk po " naradzie " z panem prezesem...:) Pracowałem w tej firmie przez 4 lata, i znam narady , układy i to co się dzieje od podszewki... Poprzedni wpis, to bzdury, osoby zainteresowane pracą w tej firmie powinny się sugerować pozostałymi opiniami... Bo jak to mówią " świadectwo dwóch jest prawdziwe...":)) Ja nie zostałem zwolniony odszedłem sam i ani razu nie żałowałem tej decyzji...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i nie polecam w 100% :) Były pracownik MobiMęszczyzna /4lata pracy/ taki był jeden i był bliżej ,, nosem w mankiecie'' niż podszewki! oczywiście został zwolniony ! a ja musiałem wszystko po nim poprawić i wstyd mi było przed klientami ! Firma jest wymagająca to prawda! PolecamAle bzdury....!!!! ( był ktoś taki...):) czas i płeć celowo zmieniłam...:))) Taki był,ale takiej nie było!!! Kobieta z doświadczeniem (nie od zera!!!) i dobrze pracownik i długo pracowała?! I sama odeszła?! to żart,a może żart nie wie że jest żart?!

xxx

Mam

qqqq

Były pracwonik MOBI

POLECAM!!! Do wszystkich znających języki - firma MOBI to jedyna firma we Wrocławiu gdzie można się nauczyć i rozwijać prawdziwe rzemiosło handlu bez żadnych ograniczeń a przy tym zarobić dość interesujące pieniądze. To prawda, że należy być odpornym na stres, silnym psychicznie, umiejętność logicznego myślenia i mieć szacunek do P.Prezesa, ale czy nie tego wymaga ten rodzaj pracy? Osobiście już nie pracuję w firmie ale wiele jej zawdzięczam i czytając wpisy poprzedników są one pisane przez osoby ze stażem max 3 miesiące, które po prostu nie nadają się do pracy w tej branży więc cóż mogłyby pisać. Rotacji w firmie brak a jeśli już jest ktoś zwalniany to z konkretnego powodu. HP i inne korporacje to pójście na łatwiznę dla ludzi nie mających swojego zdania i zbyt wygórowanych ambicji - łatwo, miło i przyjemnie - mnie osobiście taki rodzaj pracy nudzi. Jeśli macie wątpliwości co do pracy w tej firmie proponuję porozmawiać raczej z osobami, które przepracowała w tej firmie przynajmniej 3 lata a nie z osobami, które za te osoby się podają (patrz powyżej). Pozdrawiam i polecam!

Handlowiec

Nie warto. Zarobki całkiem niezłe, ale cała reszta... szkoda gadać.

Zostaw opinię o Mobi Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobi Sp. z o.o.