Holland Group Servicies B.V, Holandia

Nijmegen

Opinie o Holland Group Servicies B.V, Holandia

Lidia

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Holland Group Servicies B.V, Holandia? Czy firma gwarantuje zakwaterowanie? W sieci nie znalazłam informacji na temat tej formy, dlatego każda wiadomość będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

bongobik

lizuska, szczerze to jeżeli was nie wybiorą to nie nastawiajcie się na to że rekruterzy oddzwonią. Oni mają tylu chętnych, że nie daliby rady do wszystkich zadzwonić.

Zawist

Z tego co mi wiadomo to znaczna grupa Polaków poleca i korzysta z usług wspomnianych agencji pracy. Akurat Holland Group Servicies znajduje się w Nijmegen w Holandii, także podejrzewam, że można z nimi wymieniać tylko i wyłącznie kontakt mailowy. Zastanawiam się czy w Polsce mają jakieś wsparcie dla kandydatów.

tomek

a to jest agnecja pośrednictwa pracy, zgadza się? bo ja właśnie myślę o wyjeździe do holandii tylko jeszcze nie moge się w sumie na nic zdecydować i tak patrze na to co oni oferują, czy są legalni i takie inne aspekty prawne w sumie czy się wszystko w dokumentach zgadza też wszystko czy nie za bardzo.

krzysiek w

ja polecam holland grooep. pracuje dla nich jako spawacz od ponad roku, i nie nazekam, wyplaty sa na czas, i koordynatorzy wporządku, jak ktos przyjdzie i mysli o marichuanie,oraz zeby sie napic, to takim zawsze bedzie zle.

spawacz

Biuro jak wszystkie. O wszystko trzeba walczyć, nie walczą o pracowników[usunięte przez moderatora] dopóki pracujesz i nie ma problemów jest kasa i reszta. Jak są problemy to bezczelnie cię traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wmawiają że oni są w porządku. Stawki marne, opieka marna biuro jakich wiele ( wykorzystać i kopnąć[usunięte przez moderatora] )

wwwww1334

to taki slang, wszyscy tu mówią solaris,[usunięte przez moderatora] jak np na hoteliki-bungale, a na holendrów-wiatraki ;)

emigrant

kinia619 - 2011-11-03 09:12:56 wstyd i poraszka najgorsza firma w jakiej bylam do dzis prosze sie o swoje pieniadze isolarisy nie polecam i odradzam chyba ze ktos jest glupiej nadziei"Poraszka" czy porażka? "Solarisy" czy jak już spolszczone to "salaris-y"??? Ludzie jak się wybieracie za granice do pracy nie znając własnego języka, a co dopiero obcych, to nie ma się co dziwić, że narzekacie :/

kinia619

lipnie

lipa lipa lipa... z solarisem klopot stawka inna niz mialem miec

Stiven

Witam,i nie polecam tego biura. zeby cos zalatwic trzeba dzwonic do Polski bo nie ma konsultantow w biurze w Holandii-chyba ze dobrze zna sie angielski. Zakwaterowanie to jakas porazka-8 osob w 3 pokojowym mieszkaniu? to jakies nieporozumienie!!! Przyjechalem tam do pracy z dziewczyna i okazalo sie ze mamy spac u kogos w salonie 10 dni bo nie maja dla nas domku-a mialo byc wszystko zalatwione. Niepolecam...

Ala

jak najbardziej polecam.pracuje poprzez ta agencje i nie mozna tu mowic o[usunięte przez moderatora]...wiele firm zwiedzilam i z holland groep jestem zadowolona!!

spawacz

banda [usunięte przez moderatora] !! najnizsze stawki z 8 netto po przyjezdzie zrobilo mi sie 8.12 brutto czyli jakies 6 euro. porazka

Zostaw opinię o Holland Group Servicies B.V, Holandia - Nijmegen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holland Group Servicies B.V, Holandia