Safe Medicament Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Safe Medicament Sp.z o.o.

mani

też doszły mnie @szortki takie słuchy że coś może tam zgrzytało lekko ale już się poprawiło na lepsze, ale wiadomo że hurtownie farmaceutyczne to teraz top branża zarabiająca i jest wielka kasa do wzięcia od ręki więc firma stara się działać wzorowo

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Safe Medicament Sp.z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Safe Medicament Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safe Medicament Sp.z o.o.