Opinie o S.I.Z.E.I. w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.I.Z.E.I.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w S.I.Z.E.I. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I.Z.E.I. w Skierniewice

Zdenerwowany klient Nowy wpis

Pisze tu jako klient tej firmy. NIE POLECAM JAKIEJKOLWIEK WSPOLPRACY. Dostalem telefon od pracownika tej firmy w celu przeprowadzenia ankiety na temat zdrowego zywienia. Po ankiecie zostaly mi zaproponowany produkt na ktory sie zgodzilem, umowilem sie na kuriera lecz ten zjawil sie po ponad miesiacu opoznienia. Do przyjazdu kuriera dostalem mnostwo spamu z podejrzanymi linkami z bramki internetowej o roznych porach dnia. Jak tak traktujecie klienta to strach pomyslec jak wyglada zatrudnienie. Omijac szerokim lukiem takie podejrzane firmy!

Klient Nowy wpis
@Zdenerwowany klient

Chyba ktoś pomylił firmy... Jaka ankieta o żywności? Firma zajmuje się transformatorami i miałem do czynienia z tą firmą. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Wykonali trafo szybko i w dobrej cenie. Konkurencja nie chciała podjąć się wykonania a SIZEI tak.

Maciek Nowy wpis

O jakich rewolucjach w zarządzie mowa ?

AZZ Nowy wpis

Generalnie praca była ok (około rok temu jeszcze) , po rewolucjach w zarządzie lepiej unikać szerokim łukiem, kadra z marną wiedzą, zwykli pracownicy znają się lepiej na pracy niż brygadzistka furiatka, jak ktoś coś potrafi to jest ciągany gdzie popadnie, atmosfera grobowa, ludzie zastraszeni, zarobki marne.

Kontrahent

Firma kiepsko przędzie. Zwalnia ludzi bo nie ma na wynagrodzenia. Kontrahenci UWAŻAJCIE!!

Gem
@Kontrahent

Bzdura, wynagrodzenia są na czas, miła atmosfera.

Stefan
@Gem

Co oprócz miłej atmosfery zaliczyłbyś do plusów tego miejsca? Daj znać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie S.I.Z.E.I..
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Skierniewice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Klient

Firma mała ale godna polecenia, pomocni w każdym przypadku tworzenia trafa, problemy też starają się szybko rozwiązywać, i najważniejsze moim zdanie że przystosowują projekt pod wymagania klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o S.I.Z.E.I. - Skierniewice

S.I.Z.E.I.