PPHU ATUT

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o PPHU ATUT

imos

no i w ogóle można dużo więcej zarobić, niż np. jako sprzedawca, to już nie jest zawód wstydu i to jest ważne

doro

wefr, myślę że gdybyś była operatorem lasera do cięcia blach to chętnie by Cię przyjęli bo szukają z tego co słyszałem. Sprzątać każdy musi sam na swoim stanowisku pracy bo szefu ma pierdolca na tym punkcie.

Krzysiek

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników firmy ATUT, spoza familii. Krzysiek. Nie trzeba być gejzerem intelektualnym, żeby domyślić się kim jestem.

Chyba dawno tam nie byłeś. Kaplaty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nigdy dotąd.

spoko firma

Zostaw opinię o PPHU ATUT - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU ATUT