Media WM Sp. Z o. o.

Lubin

Opinie o Media WM Sp. Z o. o.

Słowa kojarzące się z Media WM Sp. Z o. o.: stresująca, obciążająca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - szkoleń brak, Atmosfera i ludzie tam pracujący są zajefajni oprócz szefostwa oczywiście Od jakiej stawki można negocjować pensję - 1500 Najbardziej podobało mi się w Media WM Sp. Z o. o.: swoboda w pozyskiwaniu materiałów Najbardziej nie podobało mi się w Media WM Sp. Z o. o.: nadmiar wymagań związanych z przygotowanymi programami. Praca po godzinach bez widocznego efektu w pensji.

Zostaw opinię o Media WM Sp. Z o. o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media WM Sp. Z o. o.