ING Usługi Finansowe

Kłodzko

Opinie o ING Usługi Finansowe

zdesperowana

Chciałabym przejść z innego banku w Kłodzku już nie będę pisała jakiego bo można się domyślić do ING, mam 3 lat doświadczenia i jestem w trakcie podyplomówki, wie czy mam w ogóle jakieś szanse? nie pytałam nigdy nikogo stamtąd jakie ma wykształcenie i doświadczenie dlatego błagam pomóżcie!

Słowa kojarzące się z ING Usługi Finansowe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako profesjonalne Atmosfera i ludzie tam pracujący są tajemniczy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w ING Usługi Finansowe: Najbardziej nie podobało mi się w ING Usługi Finansowe:

Zostaw opinię o ING Usługi Finansowe - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Usługi Finansowe