Tech-Bud Mirosław Radzikowski

Siedlce

Opinie o Tech-Bud Mirosław Radzikowski

Alicja

@admin piszesz, że nie dostałeś wynagrodzenia za wykonaną pracę. Czy kontaktowałeś się firmą w tej sprawie? Jaki powód podał Tech-Bud Mirosław Radzikowski? Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji?

Wak

Tech-Bud Mirosław Radzikowski ma się dobrze i generalnie jeśli miałbym wybrać coś to z pewnością ich

Pracowałem wykonałem prace miesiac temu a pieniedxy wogule nie dostalem (usunięte przez administratora) .odradzam jesli pracujesz dla zabicia czasu to tak

Dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje, bo "funkcjonuje" to za dużo powiedziane. Ten człowiek, tzn. właściciel prawdopodobnie z długów nie wyjdzie do końca życia (i to nie jest żart). On i jego firma zadłużeni są u osób prywatnych, w hutrowniach, a kończąc na bankach. Sami zdecydujcie, czy chcecie u kogoś takiego pracować. Bo ja już nie.

Właściciel tej firmy wykorzystuje pracowników jak się. Zatrudnia ludzi bez umów"na czarno", nie płaci całych pensji, a jak człowiek upomina się o swoje to pan(usunięte przez moderatora), wykręca się jakimiś głupotami i nie interesuje go, że człowiek ma na utrzymaniu rodzinę. Nie można się z nim skontaktować, bo zarówno on jak i jego żona mają powyłączane telefony. Ten człowiek jest po prostu niewypłacalny. Odradzam podejmowanie pracy u niego.

pracownik=frajer - 2010-08-13 22:10:16 o wypłatę trzeba się wykłócić telefonu nie odbiera a jak odbierze to nie da się z nim dogadać odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgadzamsie z wami co do slowa;D tylko jeszcze 1no chce dodac, jezeli chcecie go zlapac to zanotujcje;P (usunięte przez moderatora), a jak chcecie go spotkac to miedzy 6-7 rano lub 7-8wieczorem odrazu mowiez nim nie mozna gadac odrazu prosto z mostu bobedzie sie tlumaczyl i przesuwal termin obiecanych pieniedzy heh to nie pracodawca a zwykla (usunięte przez moderatora),pzdr...

pracownik=frajer

pracodawca nie placi , a jak placi to z opoznieniem niemozna sie z nim skontaktowac, nie odbiera telefonu szczerze odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Tech-Bud Mirosław Radzikowski - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Bud Mirosław Radzikowski