Klubokawiarnia Komitet

Lublin

Opinie o Klubokawiarnia Komitet

karolka

Tak to klima jets fajny, inny niz w ,,zwykłych'' kawairniach. Lubie takie powroty do przeszlosci. Czasmi z przyjaciolką tam gościmy, nie odebrałysmy nigdy negatywnego przyjecia nas przez obsługę klubokawiarni. Zazwyczaj obsługa jest miła. Miło spedzam zawsze tam czas.

kasia

W Komitecie atmosfera jest przeniesiona wprost wprost z PRL-u gdzie szary czlowieczek jest tylko trybikiem machiny. Jesli klient nie jest szanowany to jak musi byc z pracownikami?! Wlascicielka? Brrrr strach sie bac!

dorota

moje miejsce nie zamienie na nic innego atmosfera nie zastapiona polecam szcegolnie karaoke :)

Zostaw opinię o Klubokawiarnia Komitet - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klubokawiarnia Komitet