Krajowa Spółka Cukrowa w Toruniu, oddział Cukrownia Krasnystaw

Siennica Nadolna

Opinie o Krajowa Spółka Cukrowa w Toruniu, oddział Cukrownia Krasnystaw

Ania

Witam, widzę, że dawno nikt nie pisał, może podpowiecie mi czy jest prowadzona aktualnie rekrutacja :)

barany bez wełny

Dajcie spokój takie to jest chore że szkoda gadać

Znam specyfikę KSC Toruń i podległych jej Cukrowni Kruszwica Nakło itp. Pracowałem tam na czas kampani cukrowniczej przez 3 lata z rzędu Takego czegoś jak selekcja rekrutacja nie ma. Jeśli jest jakis wolny wakat automatycznie już kogoś maja swojego znajomego i nie dawają w wogóle ogłoszenia o praćę.

anonim - 2009-02-08 20:58:25 ostatnio bylo dużo zwolnień nie polecam okolo 12oo zl do ręki na produkcji 1200 do ręki + nadgodziny, 2,5 m-ca pracy a wynagrodzenie za ponad 3 m-ce, ubezpieczenie i wszystkie składki do tego jeszcze 30 % premii, masz gdzieś w okolicy lepiej dla pracownika bez specjalnych kwalifikacji?? to gratuluję

ostatnio bylo dużo zwolnień nie polecam okolo 12oo zl do ręki na produkcji

Zostaw opinię o Krajowa Spółka Cukrowa w Toruniu, oddział Cukrownia Krasnystaw - Siennica Nadolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowa Spółka Cukrowa w Toruniu, oddział Cukrownia Krasnystaw