Zespół Szkół nr 1

Wrocław

Opinie o Zespół Szkół nr 1

abros

Oczywiście można się zatrudnić jako nauczyciel w tej szkole @demo, tylko nie jest to tak łatwo, ogólnie zarobki są zależne od ilości przepracowanych godzin, atmosfera dobra

Praca w szkole - pochłaniająca sporo czasu, wymagająca stałego podnoszenia i uzupełniania swoich kwalifikacji, niesatysfakcjonująca finansowo. Atmosfera w szkole dobra. Możliwośc otrzymania dofinansowania do szkoleń. Brak możliwości negocjowania stawki, mimo stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zostaw opinię o Zespół Szkół nr 1 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół nr 1