Polmozbyt-Legionowo Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Polmozbyt-Legionowo Sp. z o.o.

Gość

Kolejna wpadka serwisu. Podczas wymiany opon mechanicy połamali dekielki znajdujące się w środkowej części felgi aluminiowej. Nie poinformowali mnie o zaistniałej sytuacji , połamany kołpak umieścili w kieszeni drzwi. Partaninę dostrzegłem po powrocie do domu. Czy wy panowie macie wrażenie obcowania z debilami? Nie myli się ten co nic nie robi, ale przyznaj się człowieku do błędu. Komplet dekielków to wydatek 200 zł. Twierdzenie, że samochód nie jest nowy i nie musi wyglądać jak nowy jest tłumaczeniem niereformowalnego partacza, który ma gdzieś własność klienta. To kolejna wpadka tej placówki i dotyczy tej samej ekipy - sympatyczny pan Sławek, natomiast mechanicy z kierownikiem zmiany na czele, wydawałoby się doświadczonym mechanikiem panem B. to pomyłka i wstyd dla serwisu. Naprawiać wozy drabiniaste albo wozić gnojówkę. Koszty niekompetencji tych panów będą w tym przypadku o wiele mniejsze.

Gość

Zostaw opinię o Polmozbyt-Legionowo Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmozbyt-Legionowo Sp. z o.o.