LOBO-TRANS

Zwoleń

Opinie o LOBO-TRANS

Frej

No na daną chwię to nie ma ofert i przez ten czas co napisałeś @cestyn to raczej nie było. Widać, że pracownikom się podoba i nie chcą się żegnać z taką robotą, a i pracodawca nie ma raczej co na swoich ludzi narzekać. Ogólnie też bym się u nich z chęcią zatrudnił skoro są szkolenia i dobre zarobki.

edzia

LOBO JEST OK, A RACZEJ STAJE SIĘ CORAZ LEPSZA, Z DNIA NA DZIEŃ WIDAĆ JAK SIĘ SZYBKO ROZWIJA. terminowe wypłaty, dość wysokie jak na nasz rynek - pracownik...

Zostaw opinię o LOBO-TRANS - Zwoleń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOBO-TRANS