Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz w Zwoleń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz w Zwoleń

Krzysztof Nowy wpis

Firma solidna, transport zawsze na czas. Jest długo na rynku transportowym.

Krystian Nowy wpis

Duża firma rodzinna, polecam współpracę. Pozdrawiam

August Nowy wpis

Firma rodzinna od dawna na rynku, polecam współprace!

Leon

Dziwne, że najwięcej oskarżeń zamieszczają osoby które nie maja czystych relacji z firmą, dodam z dobrą firmą!!

@Leon

Co się widzi to się pisze tak i nikt niech nie gada głupot co chodzi to chodzi o kasę tak bo nikt z firmą nie bierze ślubu A ktoś jak jest głupi i lubi pracować za 3tyś to niech pracuje bo może musi i to jest właśnie błąd przez takich kierowców pracodawcy płacom ile chcą mamy porównanie w Radomiu dlaczego każdy płaci 50gr lub 55gr bo są z mowie i tyle i jaka to jest płaca co to jest płaca z kilometra dlaczego na zachodzie tego nie ma czyli co nie wyjedziesz kilometrów nie zarobisz to jest chore ciekawe czy szef ma z kilometra haha to tu nie chodzi o jakieś czyste relacje z firmom tu chodzi o fakt i o kasę bo nikt nie jest wołem roboczym jak ma być dobrze jak podchodzić tak do sprawy dalej wchodzić w (usunięte przez administratora) szefom Pozdrawiam

D.K Nowy wpis
@D.K

Witam firma w porządku dobre warunki i atmosfera jest ok Polecam tą firmę na prawdę jest ok Pozdrawiam ????

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Spedytor krajowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Maria

@Leon napisałeś, że jest to dobra firma. Wnioskuje, że jesteś jej pracownikiem i możesz udzielić jakichś rzetelnych informacji na jej temat. Napiszesz proszę jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz? Jakie plusy można wymienić?

Agnieszka

@D.K a jaki był powód zwolnienia z pracy?

@Agnieszka

Witam taki że poszłem na L4 i tyle obiecują duże zarobki A w praktyce wychodzi dużo miej ściemniacze i nic więcej co to za firma że nawet nie można pogadać z szefem lub szefowom tylko Cię przyjmuje jakiś spedytor masakra i jakiś beznadziejny dyrektorek szefa i szefowej to się tam praktycznie nie widzi żądzą jakieś matoły nie doceniają człowieka człowiek jest tam robot do pracy za beznadziejne pieniądze dużo by tu opowiadać normalny i doświadczony kierowca to tu nie przyjdzie ale zawsze się trafi baran co będzie pracował za 3tyś jako kierowca jak ktoś dobrze jeździ to jest ok ale jak ktoś słabiej jeździ to jest kierowca do (usunięte przez administratora) tam się liczy kasa A nie człowiek ja pracuje w Niemczech jako kierowca i wykonuje tą samą pracę i zarabiam 10tys a tu 3tys to jakieś jaja jakieś bez nadziejne 25groszy z km i 55zl od rozładunku to jest praca na akord tak że to są wykozystywacze jak i większość firm Pozdrawiam????

D.K

Witam omijać tom firmę szerokim łukiem szkoda mi się rozpisywać o tych krentak i oszustach Pozdrawiam dyrekcje Szymona i Mateusza spedytora co mnie zwolnił z pracy na L4 nie wiem czy to bym nazwał to spedycje Życzę wam wszystkiego dobrego ????

Alicja

Zastanawiam się, jak się pracuje w Lobo. Jaką umowę oferują, wiecie może? Dajcie znać, jak możecie, dzięki.

D.K

Witam co mogę napisać o firmie lobo jeżdziłem tam prawie puł roku na firance to jest wielka pomyłka co do zarobków 3500zł za miecha masakra nie polecam Pozdrawiam

Frej

No na daną chwię to nie ma ofert i przez ten czas co napisałeś @cestyn to raczej nie było. Widać, że pracownikom się podoba i nie chcą się żegnać z taką robotą, a i pracodawca nie ma raczej co na swoich ludzi narzekać. Ogólnie też bym się u nich z chęcią zatrudnił skoro są szkolenia i dobre zarobki.

edzia

LOBO JEST OK, A RACZEJ STAJE SIĘ CORAZ LEPSZA, Z DNIA NA DZIEŃ WIDAĆ JAK SIĘ SZYBKO ROZWIJA. terminowe wypłaty, dość wysokie jak na nasz rynek - pracownik...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz - Zwoleń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobo - Trans Iwona Paszkiewicz
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Doktora Perzyny 116 lok. 118
    26-700 Zwoleń