Opinie o Kerry Foods w Poole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kerry Foods. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerry Foods na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerry Foods w Poole

MAGIC

330 F / week , amatorzy. Kerry foods coleraine - 718 F / week. - top score 500 - 600 F / week - normalna wypłata co tydzien. LOL

DUDU Nowy wpis
@MAGIC

Haha chyba ci sie śni taka wypłata ciekawe ile ci zapłacili zebebys taki bajki pisał.

Dominika Nowy wpis

Czyli ang należy znać, dobrze że dali to info. A ktoś przy okazji niedawno jeszcze pracę tu odradził... Można się dowiedzieć dlaczego? :/ Da ktoś znać jak obecnie się tu pracuje i na jakie warunki można liczyć?

LOLA Nowy wpis
@Dominika

Ta firma to jakas masakra nie znam gorszej od kerry food to jakiś (usunięte przez administratora) delikatnie mówiąc a ci ludzie w agencji to jakaś pomyłka.Totalnie odradzam, najgorszemu wrogowi nie życze takiej pracy.

Bożena

czy pracując w tej firmie trzeba perfekt znać język angielski, jest on sprawdzany na rozmowie o pracę? powie ktoś ?

Sara Nowy wpis
@Bożena

Tak trzeba znac jezyk angielski poniewaz pisze sie test po angielsku.Ale osobiscie to odradzam prace tam.

praca w sprzedaży

Dzień dobry Jak starać się o prace w Kerry ? Dział sprzedaży ? Posiadam odpowiednie doświadczenie

Pracownik Produkcji

Rekrutacja jest z przypadku,a najlepiej z polecenia znajomej osoby z agencji pracy działającej na terenie Kerry tj.niejakiego Piotrka.Najlepiej dać "prezent",to i test z angielskiego się zaliczy,a potem to już tylko harówa,harówa,harówa za marnych parę funtów.Dodam tylko,ze nadgodziny liczone są 1 funta więcej.Koszmar...

1.Z czyjego polecenia jesteś? 2.Kto cię przysłał? 3.Czy możesz pracować do 12 godzin dziennie za najniższą stawkę?

Taki tam

Wiec tak: praca ciężka, dużo dźwigania, pchania ciężkich wózków, szybkie tempo na liniach, na niektórych działach strasznie gorąco a na innych zimno ja diabli, aż skóra na rękach pęka, oczywiście rękawic i odzieży ochronnej BRAK. Dla ludzi z agencji papierowe fartuchy! Jak przepracujesz 35h tygodniowo to cud, co chwile dzwonią i kasuja shifty, albo po paru godzinach pracy wysyłają do domu, potrafią nawet dać tylko 1 dzień w tygodniu i nikogo nie obchodzi, czy będziesz miał na czynsz czy na jedzenie! Żadnych podwyżek, bonusów na święta, podwójnych stawek czy bank holiday, taki mini (usunięte przez administratora) br /> Z calego serca odradzam! Jedyny plus to fajni ludzie!

ahahahha

Wymogi zawsze trzeba spełniać, choćby miałyby być one ogólne, ale najważniejsze jest to, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach. W końcu dbałość o dobre stosunki przyczynia się nie tylko do zadowolenia pracowników, ale i do sukcesu w firmie.

Steffab

Nie polecam !!!!!!

Magic

LoL, nic mi się nie pomyliło, zioła nie palę, a w "domu sera" w Coleraine pracowałem tak przez 4 lata bez przerwy. Wierz lub nie, kasa tam płyneła szerokimi strumieniami...

Piesek preriowy

Magic! Tobie funty ze złotówkami się pomyliły - za dużo zioła jarasz!

funty

A swoją drogą polecam audi A4b5 w dizlu.nie wiem czy masz auto ale mnie ćiekawi jak tam jest u was z tymi autami i kasą na te auta.

@funty

Auta są ogólnie tanie w stosunku do zarobków, tylko że ubezpieczenie jest duże w porównaniu z polskim (chyba że posiada się spore zniżki). Jednak mnie osobiście interesują tylko i wyłącznie duże amerykańskie samochody, więc temat zwykłych aut osobowych jest mi właściwie obcy. A po czym zazwyczaj poznać przeciętnego mobilnego polaka w UK? ...porusza się kilkuletnim VW Passat :))

@JW3432 Nowy Dwór M.

Bo dizel pasat czy audi stare dobre 19tdi,szkoda że takich już nie robią, ja mam przejechane w A4 284TYŚ KILOMETRÒW,i chce mieć go długo.A Amerykańskie auta w jakich modelach sie lubujesz i jaką mają solidność masz w nich jakieś doświadczeńie.

JW3432 Nowy Dwór M.

Ano funty są, a swoją drogą po 6-ciu latach zapomniałem jak złotówki wyglądają, a jaką wartość mają to już wogóle nie wiem :))

@JW3432 Nowy Dwór M.

Moje auto za Polską pensie to audi awant 19 tdi 90koni 99rok na kredyćie powiec co masz za auto za funty, czy stać cie na nowe auto za 80tyś zł.

funty

Tu jest Polska i tu sie pije,jakie funty jego mać.

każdy mnie znał

pracowałem w keraku ponad 4 lata, były dni gorsze i lepsze. hajs zawsze sie zgadzał, a jak sie nie zgadzał to za tydzien było "z górką". do dnia 26 maja poleciało z roboty okolo 150osob (odprawy). Ludzi którzy są wporządku mozna policzyć na palcach obu rąk. serdecznie pozdrawiam zmiane ROT rad2 i rad3 :)

JW3432 Nowy Dwór M.

W najbliższym czasie szansa na przyjęcie wynosi 0,0 z tolerancją +/- 0,001% ;)

Bibi

Kerry Foods sie sprzedalo teraz nazywa sie inaczej.

Cezary

Inna robota napewno się znajdzie, wszak jej nie brakuje. Kerry Foods nie jest pępkiem świata w hrabstwie Dorset. A ja mam jutro spotkanie w sprawie pracy w B&M :)) Znajomi mówią, że w B&M robisz swoje, nikt nie stoi nad tobą i głowy nie suszy, ot i różnica

ha ha hi

Ja;) zadowalasz sie byle czym masz mniej niz zero ambicji ale widac ze tyle ci do szczescia potrzeba na swiecie sa ludzie i parapety.......

ja;)

pracuje w kerry od miesiaca ,trzeba pracowac minimum 3 dni w tyg po 12 h jesli sie bierze np jeden dzien overtimu .stawka 6.31 + podatek wiec za 4dni zarabiam 260f po odliczeniu wszystkiego :) za 5 dni jest ponad 300f wiec moim zdaniem jest spoko

lkyg

czy to prawda ,ze szykuja sie zwolnienie w Keraczu?

Kapitan Nemo

A ja myślę, że trzeba omijać Hrabstwo Dorset i będzie po kłopocie.

Helga

Gi Group firma kogucik (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kerry Foods - Poole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerry Foods?

Kandydaci do pracy w Kerry Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerry Foods