Witam serdecznie przestrzegam WSZYSTKICH przed TĄ firma. Jest tak nie zorganizowana, nikt nic nie wie co sie dzieje a wymagania maja jakby byli super. Praca polega na wciskaniu ludzia kart kredytowych w CH. Nie jest to łatwe gdyz nasze społeczeństwo wystrzega sie takich kart a FIRMA wymaga od nas czegos czego nikt od dobrego roku nie byl w stanie wyrobic. na rozmowe mówiono ze praca od pn - pt to było kłamstwo gdyz cały tydzień pracyjemy od 9-21 badz 10-22 w tygodniu i w weekendy jak centra handlowe sa otwarte.najgorsze sa grafiki do pracy wysyłane tylko na jeden dzień przez co nie mozna nic sobie ustalic w zyciu osobistym, ale cóż \"kierownictwo\" nie ma takowego zycia wiec dziwia sie o co nam chodzi. a najbardziej cenieni sa \" [usunięte przez moderatora]\" którzy uważaja ze to w czyms im pomoze. Ogólnie beznadzieja za taka prace placa ok 1060 zl. a jesli zrobisz jakies koszta na tel służbowym to ci odciągną, wiec po co nam ten telefon, choc fakt co chwila gdzies musisz dzwonic i tlumaczyc sie dlaczego nie ma kart sprzedanych. JESLI MACIE MOZLIWOSC ZNALEŹC COS INNEGO TO ZRÓBCIE TO, GDYZ TA FIRMA TO NAJGORSZE DNO I WIELE FIRM FINANSOWYCH I BANKÓW JUZ O TYM WIEDZA, WIDZAC W CV WPIS RIGALL wiedza ze była to najgorsza praca jaka mozna było wykonywac.
Pozdrawiam