Chris

Piaseczno

Opinie o Chris

Batman

Wyjazd oraz kamp jest ok, za to atmosfera dziwna wśród instruktorów. Młodzież ma zabierane komórki i elektronikę - na stoku jak ktoś Ci ucieknie to kaplica. Płacą mało - na cały dzień masz może z 1 godz wolnego. Jak wszędzie łamane są prawa ilości grup. Brak opiekunów rezerwowych, szkolenie tuż przed wyjazdem tylko na sztukę że, się odbyło. Grupa w ośrodku to inne osoby niż masz na stoku.Polecam Ci Gadeamus oni są lepiej zorganizowani i nie łamią przepisów.

kaban

dziwne, że po całym zamieszaniu z PITami wrzucili ogłoszenie na pomoc księgowej. Wygląda to tak, jakby ktoś przestraszył się natłokiem obowiązków. No nic.. oferta jest bardzo interesująca, w Piasecznie ciężko o pracę w księgowości, wszystkie stanowiska obsadzone

Jesli chodzi o firme Chris w Radkowie to nie polecam! Nie chodzi mi tutaj o prace bo jesli sie ja wykonuje nalezycie to nie powinno byc problemow ale o atmosfere ktora tam panuje a wiekszosc pracownikow W Radkowie to matki corki ciotki itp albo dobrzy znajomi a pracownik nowy ktory nie nalezy do zadnej z tych grup ma po prostu niezaciekawa sytuacje bo jest caly czas obserwowany i mimo ze sie stara i niekiedy wykonuje rowniez obowiazki za "starych" pracownikow to i tak dostaje po glowie wtedy kiedy inni w lepszej sytuacji siedza sobie na recepcji pija kawke i obgaduja innych wspolpracownikow! Wyzysk pracownika przez pracownika w tej firmie!

Szakal

Witam zastanawiam się nad zmianą firmy która organizuje obozy dla młodzieży jedną z firm które biorę pod uwagę z którymi może podjął bym współprace to własnie firma Chris może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki pracy odpowiedzialność oraz wynagrodzenie.Dodam tylko ze mam 6 lat doświadczenia w branży i sporo uprawnień.

Zostaw opinię o Chris - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chris