Benetton Retail Poland

Wrocław

Benetton Retail Poland
3 10

Opinie o Benetton Retail Poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Benetton Retail Poland? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

eddy

według mnie sami pracownicy tworzą atmosferę pracy @benek,

były pracownik

zgadzam się z poprzedniczkami, praca jest godna polecenia, jest super :)

benetton

świetna praca, polecam :) Można się dużo nauczyć, kadra zarządzająca jest super.

Praca baardzo przyjemna, zarobki nie najgorsze, liczne bonusy od firmy, atmosfera między pracownikami świetna, regionalna to złota kobieta :). Perfekcjonistom może przeszkadzać podejście do pracy kierowniczki sklepu. Gwarantuje, że żaden pracownik nie będzie się nudził (niekoniecznie chodzi o nadmiar obowiązków), chyba że trafi na perfekcjonistę (zarobi się na śmierć).

Zostaw opinię o Benetton Retail Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benetton Retail Poland