Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa

urban

tu jest trochę za dużo ogłoszeń o pracy @olek, nie wszystkie dotyczą tej samej spółdzielni mieszkaniowej, ta strona poświęcona jest Spółdzielni Mieszkaniowej - Bystrzyca Kłodzka,

Włodzimierz

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia Mieszkaniowa stresująca i wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są poprawne . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie wiem Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa :możliwość naprawienia wielu spraw. Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa : chamstwo i głupota czlonków Rady Nadzorczej.

Sandra

Mieszkam na tym osiedlu, za duże oplaty administracyjne. Przeginają z remontami

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa