Fabryka Reklamy Gama

Toruń

Opinie o Fabryka Reklamy Gama

Radek

Czy dzieje się coś w firmie? Czy warto starać się o prace w firmie, potrzebujecie ludzi? Dlaczego taka cisza na forum??

tomek

Wydaje mi się, że ta agnecja akurat też pomaga bardzo w realizacji takiej technicznej też reklam, nie tylko pozostaja przy samym pomyśle, ich tworzenie jest głównie w oparciu o litery LED, neony i kasetony raklamowe, wiec też całościowo to taniej wychodzi na pewno.

Poz

Fabryka Reklamy umieściła swoją stronę internetową pod dosyć nietypową stroną http://www.pryzmat.torun.pl/ Z tego co widać to oferują naprawdę szeroką ofertę - od reklamy na pojazdach po reklamy przestrzenne czy reklamy wewnętrzne. Najistotniejsze jest to aby zatrudniać osoby mające sporo pomysłów graficznych czy tekstowych, tylko takie osoby muszą być dobrze wynagradzane.

Michał6534

Witam, mógłby ktoś z Państwa podać numer i adres do firmy ? Z góry dziękuje.

Nikt nie jest idealny... :-) zawsze będzie osoba, której coś \"nie pasuje\" a jeżeli jest nam źle w danej firmie to po co w niej pracować...:-) ? Ja i inni pracujemy dalej napisze wiecej odkad Cie nie ma jestesmy zadowoleni TY zostales zwolniony sam wiesz za co ...... Pozdro dla kolegi z ladnym noskiem

Czy nie wydaje wam się dziwne że wszystkie siedem pozytywnych opinii są napisane w ciągu kilkudziesięciu minut? (ha ha ha...). Czyli zebrało się siedem osób i w ciągu niespełna godziny napisali fajne opinie o gamie. Rozwiązanie sprawy jest bardzo proste i chyba każdemu nasuwa się na myśl (szef z szefową usiedli i napisali opinie o sobie - ha ha ha). Gama to jedna wielka pomyłka!!! - przestrzegam każdą osobę która chciałaby w jakikolwiek sposób związać się z tą firmą

agat

Pracuję w GAMIE prawie dwa lata. Niestety prawda jest taka, że jest to firma dla ludzi ambitnych i pracowitych jak komuś się nie chce pracować to długo tutaj nie popracuje. Cierpliwość uczciwość i pracowitość popłaca. GAMA jako firma jest świetnie zorganizowana i zarządzana, owszem i tutaj znajdą się ludzie nie warci funta kłaków ale większość jest jak najbardziej OK. Zawsze płaczą ci słabi, którzy nie potrafią zabrać się konkretnie do pracy.

marko

nie wiem czy rozmawiamy o tej samej firmie powiem szczerze ze pracowalem wczesniej w kilku innych firmach podobnej branzy i powiem ci szczerze ze to co jest tutaj jest super jestem naprawde zadowolony.

T>H>

Pracodawca oraz pracownicy byli w porządku, spodobała mi się atmosfera oraz praca jaką miałem do wykonywania, zrezygnowałem sam bo miałem problemy rodzinne - przeprowadzka do Warszawy

piotrek0263

Pracuje ktoś lub współpracował w firmie Fabryka Reklam Gama ? Są tam podobnież niezłe zarobki i koleżeński klimat. Uważam że jest to przedsiębiorstwo godne polecenia i właśnie chcę starać się w tej firmie o pracę. Myślę może że się uda.

Jeśli nie boisz się pracy i jesteś dobrze zorganizowany to praca w GAMIE jest fajna, zarobki w porządku, ludzie pracujący też. Polecam prac każdemu.

Praca dobrze płatna , nie ma kar finansowych - jaki [usnięte przez moderatora] ? Pracuje od kilku lat i nie narzekam

kropka

Powyższe opinie są adekwatne do realiów jakie panują w Gamie. Należy jeszcze dodać że personel jest całkowicie niekompetentny. Pseudo zarząd bez wykształcenia co przekłada się na traktowanie pracowników.[usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora]. Lżenie rodzin pracowników, inwigilacja miejsc zamieszkania , połączeń telefonicznych to wizytówka pracy przeplecione obrażliwymi komentarzami. Pensje wiecznie opóznione , o które tak naprawde należy się prosić. Żenada - proponuję aby PIH i PIP zainteresowały się GAMĄ w Ochojnie.

poko

banda wariatów bawiąca się w prowadzenie firmy:((

atmosfera w pracy to koszmar, wysokoie kary finansowe za dosłownie wszystko, pensja opóźniona o miesiąc to normalka, [usunięte przez moderatora] i presja to również normalka, duża rotacja pracowników.

Zostaw opinię o Fabryka Reklamy Gama - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Reklamy Gama