Provoto sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Provoto sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provoto sp. z o.o.

riko

jak widać było w poprzednich wpisach @anonim, firma Provoto raczej nie miała się czym pochwalić. Do tej pory chyba nie mają, bo w sieci o nich ani widu ani słychu, kompletna cisza, jakby zapadli się pod ziemię.

anonim

Provoto faktycznie nie wywiązuje się z umów. Miałam kontakt z panią [usunięte przez moderatora] z Poznania. Totalny brak profesjonalizmu. Dla mnie firma krzak.

anonim

faktucznie, miałam kontakt z provoto, totalny brak kompetencji. od razu widac, ze w firmie częste zmiany.

sic

maja duza rotacje, bo pewnie nie placa...

anonim

nie dajcie się oszukać. Firma-krzak. Do nikogo nie można się dodzwonić, biuro wiecznie zamknięte, podane telefony nieaktualne. a jak już ktoś odbierze to nic nie wie i odsyła na dalszy temin i tak bez konca.

anonim

uwaga! problemy z wypłacalnością. nie polecam:(

Zostaw opinię o Provoto sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provoto sp. z o.o.