PROMOTION B.H.U. AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA

Toruń

Opinie o PROMOTION B.H.U. AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA

romeuk
użytkownik zarejestrowany

Wiem tyle, ze jest to biuro handlowo - usługowe i działa już jakiś czas na runku, bo chyba 12 lat, wiec sa zaufaną firma na pewno, ale faktycznie widze, z enie ma od jakiegoś czasu nowych ofert no i faktycznie mnie to troche teraz zaczyna martwić, wiecie coś o tym moze?

Kejt

ja również jestem zadowoloną klientką. Pani Agnieszka zajęła się wszystkim. noclegiem, biletami wstępu, przejazdami, powrotem. pelen profesjonalizm

Alicja

jestem bardzo zadowolona, pani Agnieszka wszystkim się zajęła. nie musieliśmy się martwić żadnymi biletami, noclegami. wszystko na nas czekało. polecam

Zostaw opinię o PROMOTION B.H.U. AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMOTION B.H.U. AGNIESZKA JĘDRZEJEWSKA