TRASMO SP. Z O.O.

Toruń

TRASMO SP. Z O.O.

Opinie o TRASMO SP. Z O.O.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w TRASMO SP. Z O.O.? Napisz o tym!

gołab

jeśli chodzi o pracę w budowlance to słowa hejtu niespecjalnie mnie dziwią. Większość ludzi narzeka.

firma z lub

,, W imieniu mojej firmy" czy jakiej ?nic sie nie zmienilo pociotki

firma

W imieniu mojej firmy chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Trasmo. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i profesjonalny, płatności w terminie. Polecam!

firma z lubuskiego

Nie polecam firmy TRASMO ! Nie regulują należności i nie odbierają telefonów. OSZUŚCI !!!

sam

Pracowałem w tej firmie.kiedyś nazywali się juanja ,czy jakoś tak.Ja już jestem byłym pracownikiem TRASMO.Gdy odszedłem,wypłacili,choć z wielkim bólem.Nie są chętni do płacy w terminie.Jeśli znasz się na swojej robocie i zdecydujesz się na pracę w tej firmie,pewnie coś tam zarobisz,ale na wielkie kokosy bym nie liczył.W tej firmie,tak na prawdę nie wiadomo kto jest właścicielem. W związku z tym nie wiadomo kto rządzi i ponosi odpowiedzialność.Jeden wielki chaos.Nie polecam.Opierają się głównie na pracy ludzi z Ukrainy,więc dla kogoś kto nie zna tego języka może to stanowić problem.Mnie osobiście pracowało się z nimi bardzo dobrze.Sam pochodzę ze wschodu i wiem że bieda zmusi człowieka do wielu rzeczy,nawet do pracy w polskiej firmie Trasmo. Szczerze nie polecam.

Ktoś coś wie o tej firmie. Wypłacalna czy nie ? . Jakie warunki ? gdzie te budowy?

Adam

Wystawili ogłoszenie ,że szukają ludzi do pracy . Ale jak to Juanja to źle pisali o niej.

Podwykonawca

Dramat. Pociotki Juanji. Maja ludzi za nic. Kłamstwo na kłamstwie. Jedyne co dobrze potrafią to mamić . Wiem co pisze i jestem tego świadomy. Jak szukasz długów to weź zlecenie z Trasmo. Pozdrawiam przyszłych Trasmo (Juanja) bankrutow

Only

Starają się jak mogą, rynek jest jaki jest ale nie można im nic zarzucić. Wywiązują się w 100%, starają się w 110%, warto im pokazać, że Ci zależy to to doceniają. Czasem wymagają żeby trochę zostać ale to jak wszędzie, przynajmniej idzie się dogadać.

Zostaw opinię o TRASMO SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRASMO SP. Z O.O.