D-ARKO POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o D-ARKO POLAND SP. Z O.O.

cjako

a to na czole doradca ma namalowane, że samochód jest jego osobistym wozem? nie zawsze firmy oklejają służbowe samochody, dlatego łatwo o nieporozumienie. Choć dla klienta to i tak znaczenia nie ma. :) zwłaszcza, że przyjeżdżasz do nich z ofertą, a nie z chęcią sprzedaży auta :D

ph atut

pewnie nie narzekasz bo nie placa za transporty wiec Ty masz kase

kamil

Mam pytanie. Co sie dzieje z D-arko bo nie moge sie dodzwonic. Padło juz?

do uwaga

Twoja opinia to jakaś bzdura. Firma działa a zamykaja oddziały które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów i problemy. Ja pracuje już prawie dwa lata i jakoś na zarobki nie narzekam.

Zostaw opinię o D-ARKO POLAND SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D-ARKO POLAND SP. Z O.O.