P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.

olek
użytkownik zarejestrowany

chyba nie, skoro firma stawia warunki, jak to ktoś opisał poniżej @tost.

tylkoDlaDesperatow

byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta urządzeń medycznych. W ofercie blablabla oraz zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia. Teraz rzeczywistość te b.dobre warunki to: 1 zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawna(wlasna dzialanosc gospodarcza) ograniczajaca twoje prawa do tyraj albo plac kare 2 lesing narzedzi serwisowych zabezpieczony odpowiednio w umowie 3 leasing auta w ramach dzialanosci tzn ty leasingujesz auto od anesmed abys wykonywal dla nich prace ich narzedziem placac za nie, lub wykorzystujesz swoje do tego celu -- czyli firma zalatwia ci transport twoim kosztem (leasing to ubezpieczenie auta koszty serwisu itp w których partycypujesz)a jak ci się noga podwinie to.... 4 zabezpieczenie szkolen po stronie anes czyli jeśli odejdziesz z pracy albo zachorujesz i nie będzie mogl pracy wykonywać lezysz i masz wbita kotwice w plecy dotyczy to tez leasingu auta, bo musisz zwrocic za szkolenia i zaplacic leasing lub go rozwiazac ze strata dla siebie. 5 placa to jakiś absurd chcą abys im wycenil się za ile najtaniej możesz przyjść do pracy na tych warunkach. Podsumowanie 1 o ile jesteś w stanie odpowiedziec na pewne pytania gdy znasz temat to wiesz ze ich nie stać na ciebie 2 w ogłoszeniu o prace nie wspominają ze to praca w oparciu o samozatrudnienie i dzialanosc w oparciu o umowę świadczenia usług na rzecz anesmed, co jest oszustwem bo gdybym wiedział ze tak to wygląda wogole bym się tam się nie pofatygowal a tak stracilem na dojazd koszt 250km w paliwie. O ile do samej rekrutacji nie można się przyczepić bo osoba jest kompetentna ale przedstawia wszystko tak ladnie i pięknie ze tylko glupiec nie czytający miedzy wierszami jest w stanie się na to nabrać i uwiezyc jakie to warunki i jakie kozystne sa dla.... no wlasnie anesmed jestem tym spotkaniem mocno zniesmaczony na rozmowie oczywiście kit ze to ostatnia osoba w rekrutacji i och ach itp brednie następnego dnia dostaje email ze niestety ale nie mogą mi tej pracy zaproponować buuuhahaahaha usmialem się czytając ten mail a powiedziałem im ze chce po odliczeniu wszystkich kosztów mieć ok 3000 ale musze i tak wszystko sobie na spokojnie policzyć oczywiście innych informacji co w jakiej wysokości mialbym im placic nie otrzymałem. Tak pewnie działa większość firm z branzy serwisu medycznego w Polsce realizując biznes kosztem (usunięte przez administratora)którzy sa zdesperowani nie podoba mi się tez oszustwo w ofercie brak informacji o sposobie współpracy tylko kit o b.dobrych warunkach zatrunienia wnioski wyciągnijcie sami moja rada zamim tam pojedziecie

Zostaw opinię o P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.