Opinie o I.O. VENEZIA w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy I.O. VENEZIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w I.O. VENEZIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.O. VENEZIA w Toruń

Jakie godziny pracy obowiązują w I.O. VENEZIA Sp. J.?

Gość Nowy wpis

z reguły 9 do 21, ale jest możliwość dogadania się z grafikiem

Jan Nowy wpis
@Gość

Czyli dniówka trwa 12 godzin, czy po prostu pracownik przychodzi na 8h i sam ustala kiedy zacznie pracę?

Anonim Nowy wpis
@Jan

Prawie wszystkie dni są po 12h, czasem możesz dostać 6h by przyjść jako wsparcie, albo poprosić by dany dzień miał mniej godzin.

mnk

ciągły, podobno mimo wszystko warto mieć doświadczenie jeżeli ktoś chce awansować dalej. Dajcie znać czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej thx

lala

Aty to chyba kirownikiem jesteś w tym sklepie skoro się tak wypowiadasz żal mi cię ;-(

J

Warto było????

Czy po rozmowie w I.O. VENEZIA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bejbi

Ja od dawna pracuję w tej firmie i póki co jest ok. Jeżeli gadałaś na sali sprzedaży to nie dziwne że dostałaś po uszach...a poza tym jak Ci tak źle to po cholerę tu siedzisz??? nie widziałam, żeby kogoś tu wiązali i żeby na siłę pracował..pensja w porównaniu do innych firm całkiem dobrze, z kierownikiem idzie się dogadać a koordynator bardzo spoko-w porównaniu do poprzednich wreszcie kogoś normalnego zatrudnili. Poza tym nie ty chyba powinnaś oceniać tych, co nad Tobą..

SAV

Ja spotykam się tylko z pozytywami na temat tej firmy, musiałaś chyba podpaść komuś, a co do rozmowy na sali sprzedażowej to też bym Cię upomniała za taki wybryk, nie powinnaś mieć do nikogo pretensji tylko do samej siebie!!!

zgadzam sie , ale zależy też duzo od atmosfery w pracy sa kierownicy z którymi nieda się wytrzymać , uwarzaja sie za najważniejszych wiem bo pracowałam i wspólczuje dziewczynom ktore jeszcze pozostały w tym salonie zttą kierowniczką , jest to salon blisko warszawy w M....

tez tak uważam, że ta firma to jest jeden wieli nie wypał pracuje tam ponad 2 lata nie mam perspektyw w tej firmie jak toś Cię przyłapie na gadaniu a zwłaszcza KOORDYNATOR to masz przechlapane, miałam taką sytuacje na zastępstwie: poszłam do innego sklepu bo brakowało ludzi straciłam 3 dni jesli rozmawiałam to tylko na tematy sluzbowe bo nie znam ludzi i nie chcialam o sobie opowiadac bo uwazałam, że nie powinno ich to obchodzic obslugiwałam klientów( co swiadczy, ż ezarobiłam kilkanascie tysiecy w 2-3 dni), obslugiwałam klientow jak na to ,, STANDARDY W SALONIE ENEZIA" pomagałam a kierownik tego otoz sklepu oczernil mnie i druga osbe twierdzac ze nie obsluguje klientow ciagle rozmawiam... To jest chore nie dosc ze pomoglam to jeszcze po tylku dostalam. Pracuje tu jeszcze ale odradzam wszystkim bo awansu nie dostanieszdlatego ze kierwnikami sa stary kierownicy torzy sa od wieków a do firmy jesli cie wezma to szybko zdegraduja na stanowisko sprzedawcy, bo cala fira jest obstawiona. szkoda mowic fakt faktem ze zarobki nie sa zle bo podstawa jest powyzej 1500 ale premie sa w wiekszosci obcinane i niew iesz dlaczego nie dowiesz sie. a co do klientow najpierw jest wszystko dobrze ale jak klient przynosi rekl. to sa schody. i niech nikt mi nie mowi ze tu jest super bo to jest smieszne. A koordynator jest co chwile zmianiana i czym nowszy koordynator tym gorszy. Wiele moich znajomych mowi ze to (usunięte przez administratora) i wiem, że każdemu będę odradzaća Pracuję bo jest przestoj i nie ma ofert, żebym chciała to muszę czekać na chwilę znalezienia pracy

Zostaw merytoryczną opinię o I.O. VENEZIA - Toruń

I.O. VENEZIA
1.4/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Atrium Copernicus, Stanisława Żółkiewskiego 15
    87-100 Toruń