Opinie o Mercator Medical S.A. w Toruń Modrzejewskiej 30

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mercator Medical S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mercator Medical S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercator Medical S.A. w Toruń Modrzejewskiej 30

Magda Nowy wpis

Można w Waszej firmie ubiegać się o podwyżkę ?

xyzx Nowy wpis

NIE POLECAM. Dawno temu firma była jedna z lepszych w brzesciu. Teraz to co sie tam wyprawia to sa kpiny. Zero zgrania, (usunięte przez administratora) na magazynie, jeden na drugiego donosi. I to co jest najgorsze to nie mila atmosfera. Wiecej rządzących niz pracownikow. Zalatwic tam cos to naprawde ciezko. Nie szanuja pracownika

Patrycja Nowy wpis
@xyzx

Jakie zmiany nastąpiły w strukturach firmy Mercator Medical, które sprawiły, że w tym momencie w taki sposób postrzegasz to miejsce pracy? Napisałeś, że dawniej firma była jedną z lepszych, więc zastanawia mnie, co wpłynęło na to, iż obecnie oceniasz ją inaczej. Jeżeli możesz, to wyraź również swoje zdanie, co należałoby zrobić, aby firma znów była przyjazna dla pracownika. Odpowiedz, proszę.

xyzx Nowy wpis
@Patrycja

Jestem byłym pracownikiem.

Patrycja

@Marek, możesz jeszcze powiedzieć czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe? Jak jest atmosfera i relacje z przełożonymi? @Paula, pracujesz w Mercator Medical? Możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie?

Jak to są Ci sami ludzie co w Zamak Mercator to wstyd w ogóle przychodzić do tej firmy. Wystarczy popatrzeć na opinie Zamaka Mercatora.

Paula
@Marcin

To dwie zupełnie inne firmy:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mercator Medical S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jeśli ktoś zaczyna pracą to przeważnie od najniższej. Jak się dobrze zaprezentuje z pracą to ma pewne większe pieniądze.

Tomasz

Dla młodego pracownika bardzo ważne jest szkolenie oraz zdobyta wiedza więc chyba nic dodać nic ująć.

med

Można zdobyć doświadczenie i przejść serie szkoleń. O awansach można zapomnieć z punktu widzenia młodej osoby. Dobra praca ,,na chwile". Zrobki niskie i brak docenienia ze strony kierownictwa.

Patrycja

@Lady co masz na myśli pisząc "Dziwne roszady w strukturach"? Nie do końca rozumiem co chciałaś przekazać. Rozumiem że trudno również z awansem. A jak wygląda kwestia naboru i rekrutacji? Czy trudno dostać się do Mercator Medical S.A., no i czy firma oferuje możliwość rozwoju (Zdobycie doświadczenia, szkolenia)?

Lady

Dziwne roszady w strukturach i domosicielstwo. Plus starzy wyjadaczy, którzy nie dają nowym zbyt wielu możliwości. No i kasa... poniżej poziomu.

Luidzi

Podpowiedzcie mi czy trudno jest przejść proces rekrutacji? Czy egzamin językowy jest trudny? Mam ochotę aplikować i dopytuję.

rose

Mercator jest naprawdę ok firmą, jak się patrzy na klimat na rynku pracy w Krakowie - nie aspirują do korpo, jak się zdobywa doświadczenie, to w całym procesie i jest fajny bagaż do CV. Ale pamiętam, że jak ktoś już tam generalnie zacznie pracę to raczej zostaje na dłuższy czas ( w sekretariacie była babeczka która tam ponad 15 lat pracuje!:)). Kasa to wiadomo standardowa jak w Małopolsce, ale nie ma co hejtować - przynajmniej się troszczą o pracowników, jest opieka medyczna, imprezy, pomoc HRowa, nie zwalniają sami z siebie. Jakbym się nie przenosiła za mężem to dalej bym tam pewnie pracowała.

Obserwator
@rose

"Babeczka" w sekretariacie w Krakowie /V/ była po znajomości.

kaśśśka

jak ktoś szuka ambitnego stanowiska to teraz w firmie jest potrzebny technolog - hurry up, ogłoszenie od połowy sierpnia

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Mercator Medical S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercator Medical S.A. - Toruń

Mercator Medical S.A.