Mercator Medical S.A.

Toruń

Opinie o Mercator Medical S.A.

Marcin

Jak to są Ci sami ludzie co w Zamak Mercator to wstyd w ogóle przychodzić do tej firmy. Wystarczy popatrzeć na opinie Zamaka Mercatora.

kaśśśka
użytkownik zarejestrowany

jak ktoś szuka ambitnego stanowiska to teraz w firmie jest potrzebny technolog - hurry up, ogłoszenie od połowy sierpnia

rose

Mercator jest naprawdę ok firmą, jak się patrzy na klimat na rynku pracy w Krakowie - nie aspirują do korpo, jak się zdobywa doświadczenie, to w całym procesie i jest fajny bagaż do CV. Ale pamiętam, że jak ktoś już tam generalnie zacznie pracę to raczej zostaje na dłuższy czas ( w sekretariacie była babeczka która tam ponad 15 lat pracuje!:)). Kasa to wiadomo standardowa jak w Małopolsce, ale nie ma co hejtować - przynajmniej się troszczą o pracowników, jest opieka medyczna, imprezy, pomoc HRowa, nie zwalniają sami z siebie. Jakbym się nie przenosiła za mężem to dalej bym tam pewnie pracowała.

Wiesz coś ciekawego o firmie Mercator Medical S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Mercator Medical S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercator Medical S.A.