Opinie o Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. w Zielonka

Czy można liczyć w Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Robert

Tak, ale sam pokrywasz wszystkie koszty.

MK

Orientuje się ktoś jakie i czy w ogóle są jakieś wakaty teraz?

wakat
@MK

wakaty takie, ze jak najdalej od tej firmy bo zmarnujesz swoj czas

Polonista przewodniczącym rady nadzorczej. Brak słów

kwiatek

oj więcej takich kwiatków...

To bzdura.

drużba

Najważniejsza kwestia to inwigilacja przez pseudo-służby. Zatrudniając się w zakładzie tego pokroju, narażasz siebie i rodzinę (oraz znajomych) na pełna inwigilację. Nie wiem czy warto się na to godzić biorąc pod uwagę sposób działania służb.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Systemów IT w firmie Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Agnieszka

@Awatar, zachęcam Ciebie byś napisał również coś na temat warunków zatrudnienia w Wojskowe Zakłady Elektroniczne? Czy można liczyć na umowę o pracę? Czy zapewniane są Wam pozapłacowe benefity lub premie świąteczne? Jak pod tym względem oceniasz swojego byłego pracodawcę?

już jesień
@Agnieszka

To ja Pani Odpiszę... Warunki zatrudnienia są dalece odbiegające od warunków umowy. Powinna Pani wiedzieć, że ludzie pracują dla pieniędzy, czyli ktoś chce mojej pracy a ja za nią chcę kasiorkę. Prosty układ ale nie w WZE. Tutaj podpisuje się umowę na określone stanowisko ale... dociskany jesteś jak cytryna (jeżeli masz potencjał) bo na nierobów i Misiewiczów ktoś musi tyrać. Przyszłym kandydatom proponuję zweryfikować wielkie projekty ogłaszane na portalach społecznościowych i weryfikację ze stanem faktycznym.. Mali jesteście :)

@już jesień

Chciałabym wiedzieć, czy ze względu na ilość pracy, Wojskowe Zakłady Elektroniczne zapewniają pracownikom pozapłacowe benefity? Często firmy mają stworzony specjalny pakiet motywacyjny, mający na celu zwiększyć efektywność pracy zespołu. Może on zawierać dofinansowania do prywatnej opieki medycznej czy karty sportowej.

muscat

Zadaniowość w zakładzie jest realizowana w oparciu o zasadę: kto da radę ten to zrobi. Bez względu na zakres czynności czy zarobki. Na pytanie o podwyżkę jest odpowiedź (każdy dział): to nie jest dobry moment - dobry moment nigdy nie występuje. Towarzystwo kierowników/dyrektorów koszące kasiorkę a reszta jak plebs... Niestety poziom kierowniczy dość niski (brak kompetencji). Wiele etatów misiewiczów. No i 20% premii - pamiętaj kandydacie że premia to część ruchoma z której możesz zostać wy....ny :) Przydatne zasady: nie wierz w to co widzisz i co słyszysz. Nie polecam.

Awatar
@muscat

Dożuce parę słów o tym zakładzie bo pracowałem parę lat więc tak: zasady pracy jak za komuny czyli jeżeli należysz do partii jesteś znajomym kierownictwa lub rodziną, posiadasz zdolności odbijanie od siebie zadań masz zadatki na (usunięte przez administratora) nie masz kompetencji używasz do codziennej pracy dużo wazeliny to kariera poszybuje błyskawicznie w górę.

dobry moment

Generalnie po pracy w WZE mogę napisać... "to nie jest dobry moment" :)...Wszystko już tu napisano. Szkoda firmy bo ma potencjał (czyli udział w PGZ), ale żeby to ruszyło to trzeba... no właśnie ... chyba za dużo oczekiwałem.

Agnieszka

@ja, jakie zostały zaproponowane Tobie początkowe warunki zatrudnienia? Czym różniły się te po negocjacjach od poprzednich? Wiem, że Twój post został dodany jakiś czas temu, ale proszę, rozwiń swoją wypowiedź. Czy pracując w Wojskowe Zakłady Elektroniczne miałeś możliwość rozwoju swoich kompetencji?

wze

jak najdalej od WZE... Kłamstawa, obłuda i wykorzystywanie. Tylko takie pozytywy w WZE :)

Stefan

Witam. Dział technologów elektryków na wysokim poziomie kultury oraz fachowości. Przemiła atmosfera w pracy godna utrzymania i pielęgnowania. Zarobki takie jakie wynegocjujesz w ramach możliwości finansowych firmy...

SMA
@Stefan

Skoro było tak dobrze, to dlaczego się zwolnieś?

@SMA

Zwolniłem się bo negocjowałem inne warunki zatrudnienia a inne mi narzucano. Generalnie z perspektywy czasu mogę napisać, że jak ktos jest kompetentny to zostanie zajechany... Kilku niekompetetnych na kluczowych stanowiskach i (usunięte przez administratora) na kółkach.

Agnieszka

@SMA, czy pracujesz w Wojskowe Zakłady Elektroniczne? Jeśli tak, to może napiszesz jak Ty oceniasz oferowane warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany pracownikom? Czy firma zapewnia pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub karty sportowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. - Zielonka

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 1 Maja 1
    05-220 Zielonka

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.